.
home terminarz wyniki tabela strzelcy drużyny foto
 
archiwum zapowiedzi relacje "5" kolejki komentarze kontakt regulamin
 

DRUŻYNY W SEZONIE 2010/2011

 

TRANSBLACH

1 KULEWICZ ZBIGNIEW/61/

 

2 GAIK JAN/68/
3 BANACH WIESŁAW/68/
4 GAWLIK ADAM/78/
5 GOLIŃSKI ZBIGNIEW
6 SUŁKOWSKI JAN/65/
7 WÓJCIK MIROSŁAW/79/
8 WÓJCIK SEBASTIAN/79/
9 MRÓZEK FRANCISZEK/74/
10 GRAB JACEK/76/
11 SOSIŃSKI MARCIN/78/
JACKÓWKA
1 ROZUM EUGENIUSZ/62/

13 PUCH ZDZISŁAW/62/
5 TOKARZ PAWEŁ/80/
2 MAKA STANISŁAW/78/
8 KRÓL BOGDAN/77/
10 KASPERSKI RAFAŁ/73/
6 KUREK PAWEŁ/72/
4 JĘDRZEJEK GRZEGORZ/69/
7 WÓJTOWICZ WOJCIECH/75/
9 JANCZY MARCIN/78/

 

POLICJA
1 MUSIAŁ MAREK/71/

 

2 KOŁODZIEJ ADAM/76/
3 PALKA JACEK/79/
9 ŚLIWA MAREK/76/
5 STOŻEK MICHAŁ/77/
12 PACHUT JAROSŁAW/75/
7 DUDZIK DARIUSZ/77/
8 DZIADOŃ WOJCIECH/74/
4 ŻMUDA TADEUSZ/72/
13 DUSZYŃSKI TOMASZ/79/
15 WIECZOREK WALDEMAR/79/

EMBRUK

1 MATRAS JÓZEF/62/

7 KWAŚNIEWSKI KRZ.  /76/
 5  SOCHACKI WITOLD/64/
3 JANTAS SYLWESTER/78/
8 RYBSKI KRZYSZTOF/66/
9 DOMITER JÓZEF
2 DUDEK DARIUSZ/73/
   
 

STOLARNIA BIEDA

8 BIEDA KRZYSZTOF/75/

4 CZAMARA STANISŁAW/72/
11 BABROŃ MARIUSZ/68/
10 WOJTAS JAN/62/
6 STANISŁAW STANISZ/67/
12 BULANDA MARIAN/65
9 SETLAK MAREK/73/
- ABRAM ANDRZEJ
3 TARNAWSKI TOMASZ/80/
- DĄBROWSKI PIOTR/73/
5 SUŁKOWSKI JANUSZ/78/

GMINA  SŁOPNICE

1 WIKAR HENRYK/58/

 

15 LIS ANDRZEJ/66/
11 CURZYDŁO WINCENTY/67/
17 SZCZECINA JÓZEF/63/
5 BOLSĘGA HENRYK/71/
- CZEPIEL STANISŁAW/72/
14 MŁYNARCZYK JANUSZ/76/  
7 ZAWADA KAZIMIERZ/77/  
8 KRÓL MARIUSZ/63/  
13 KRÓL PIOTR/71/  
19 SEJMEJ MARIUSZ/79/  

BESKID ŻEGOCINA

 1 KEPA MARIAN

2 OLEKSY LESŁAW
3 STOKŁOSA ANDRZEJ
4 DUDZIC SŁAWOMIR
5 SOLECKI GRZEGORZ
8 PĄCZEK STANISŁAW
6 PTAK MIROSŁAW
7 BUKOWIEC PIOTR
8 STARY TADEUSZ
9 MATLEGA JERZY/62/
10 DUDZIC JÓZEF
11 STOKŁOSA ADAM/78/

EMITER

11 BIEDA JACEK/77/

5 BIEDA ROMAN/77/
4 BOGACZYK KRZYSZT. /79/
6 GANCARCZYK PAWEŁ/79/
1 KURCZAB PAWEŁ/79/
10 TOBIASZ TOMASZ/77/
7 MARCINOWSKI WALDEMAR/80/
8 SKIRLIŃSKI ARKADIUSZ/80/
3 GAURA KRZYSZTOF/76/

 
TRZCIANA
- WÓJCIK RADOSŁAW/72/

 

15 KŁÓSEK DOMINIK/78/
1 KUKLA TOMASZ/80/
9 BĘBENEK KRZYSZTOF/78/
18 KUKLA KRZYSZTOF/79/
- BABRAL MACIEJ/70/
3 KUKLA WIESŁAW/64/
7 WOŁOWIEC ANDRZEJ/74/
8 GRABOWSKI ROBERT/71/
   

ELEKTRICAL

2 STACH MARIUSZ/74/

7 MROŻEK PIOTR/75/
 13 MROŻEK DARIUSZ/79/
 5 PAŁKA TOMASZ/75/
 15 GRUCEL STANISŁAW/55/
 11 PIASKOWY SŁAWOMIR/79/
 1 PAŁKA MARIUSZ/78/
 8 PAŁKA ŁUKASZ/79/
 10 WILCZEK PIOTR/78/
9 CHAJA MICHAŁ/76/
14 FLOREK WŁADYSŁAW/71/

SAMORZĄDOWCY 

- CZECZÓTKA MAREK/49/

- DZIADOŃ GRZEGORZ
3 WŁODARCZYK JACEK/73/
8 PIĘTA PAWEŁ/70/
11 LEŚNIAK ADAM
7 BUGAJSKI JANUSZ/67/
77 WOJTAS TOMASZ/72/
- PAŁKA ANDRZEJ
13 SOCHACKI MAREK/62/
2 ZARĘBA KAMIL/78/
- KRZAK ARTUR/63/
- OCIEPKA MAREK/65/
- GACAL ALEKSANDER/65/
- PRZECHRZTA KRZYSZTOF

STAROSTWO POWIATOWE

1

PIEGZA STANISŁAW/61/

 

- PUCHAŁA JAN/61/
2 ROSIEK JERZY/58/
10 BARTOSZ JACEK/77/
- TOKARCZYK WINC./73/
5 WRONA GRZEGORZ/74/
- WĄSIK PIOTR/72/
8 BUKOWIEC TOMASZ/78/
- PAZDUR ANDRZEJ/55/
- WRÓBEL RYSZARD/56/
- CIEŚLICKI MARIUSZ/76/
6 GARBACZ HUBERT/79/
13 BARAN WALDEMAR/80/
- OLEJARZ SŁAWOMIR/78/
- PIWOWARCZYK ROBERT/75/

FUTSAL TEAM

5 JASICA SŁAWOMIR/77/

1 MRUK PIOTR/78/
8 ŻMUDA ROBERT/77/
10 PAŁKA GRZEGORZ/76/
2 OGRYZEK ROBERT/77/
4 DROŻDŻ ALEKSY/76/
11 KRZAK JACEK/74/
3 PŁACHTA RYSZARD/75/
13 PUCH MIECZYSŁAW/68/
7 ZELEK PAWEŁ/75/
6 TOBIASZ SŁAWOMIR/76/

DOMEX

- MROZEK WOJCIECH/72/
8 SZKROBOL MAREK/78/
99 PALACZ ADAM/77/
2 PALACZ ANDRZEJ/66/
6 PALACZ MIROSŁAW/69/
9 PALACZ ZBIGNIEW/72/
10 MĄKA ROBERT/79/
4 WŁODARCZYK WŁODZIMIERZ/74/
7 PIASKOWY WIESŁAW/71/
   
 
 
 
Designed by: witollds