Patronat medialny

Patronat medialny


ZESTAW DRUŻYN W MHLF I LHLF - sezon 2011/2012 TRANSFERY 2012
MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16/ LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/
TRANSFERY - KOLOR ŻÓŁTY - ODESZLI                  -                 TRANSFERY - KOLOR POMARAŃCZOWY - PRZYBYLI
EMBRUK
1.KĘPA GRZEGORZ/92/,
8.RYŚ MATEUSZ/92/,
7.MUSIAŁ DAWID/92/,
5.HUTEK MATEUSZ/93/,
4.MĄKA KRZYSZTOF/92/, 6.PIWOWARCZYK JÓZEF/94/,
3.BUBULA ROBERT/94/,
KURZEJA BOGDAN/90/,
FLOREK DANIEL/91/,
KRÓL BARTŁOMIEJ/94/,  9.WOJCIESZCZAK MARCIN/92/,
BIEDA HUBERT/94/(do Domexu)
LIMANÓWKA KRZYSZTOF/89/
EMITER
1.KURCZAB PAWEŁ/79/,
11.BIEDA JACEK/77/,
5.BIEDA ROMAN/77/,
4.BOGACZYK KRZYSZTOF/79/, 6.GANCARCZYK PAWEŁ/79/, 3.GAURA KRZYSZTOF/76/, 7.MARCINOWSKI WALDEK80/,
8.SKIRLIŃSKI ARKADIUSZ/80/, 10.TOBIASZ TOMASZ/77/,
9.KRÓL ZDZISŁAW/72/
HYBEL PAWEŁ(80)
TRANSBLACH 1.BANACH SYLWESTER/87/, 10.DUCHNIK ŁUKASZ/83/,
12.GÓRKA DARIUSZ/83/,
9.CZAJA MATEUSZ/86/,
5.KULEWICZ RADOSŁAW/88/,
11.ŚLAZYK MACIEJ/85/,
4.ŚLAZYK MICHAŁ/86/,
14.WOJTAS JAKUB/86/,
7.MIŚKOWIEC MARCIN/85/,
3.KURCZAB KAMIL/88/,
13.SMOTER TOMASZ/82/,
2.DUCHNIK PIOTR/85/
KOZA ŁUKASZ(93)
ELEKTRICAL
1.PAŁKA MARIUSZ/78/,
2.STACH MARIUSZ/74,
5.PAŁKA TOMASZ/75/,
10.WILCZEK PIOTR/78/,
8.PAŁKA ŁUKASZ/79/,
13.MROŻEK DARIUSZ/79/, 7.MROŻEK PIOTR/75/,
9.CHAJA MICHAŁ/76/,
11.PIASKOWY SŁAWOMIR/79/, 17.MAJDA PIOTR/81/, 14.WIEWIÓRSKI PAWEŁ/77/
FLOREK WŁADYSŁAW
DOMEX


 
1.ŚLIWA MICHAŁ/91/,
2.LISZKA JANUSZ/90/,
3.SAJDAK MATEUSZ/94/,
4.ETGENS PIOTR/92/,
5.ETGENS MACIEJ/90/,
6.WOŹNIAK SZCZEPAN/94/,
8.STRUG TOMASZ/84/,
9.MĄKA JACEK/95/,
10.KULIG CZESŁAW/83/, 11.ODZIOMEK WOJCIECH/95/, 12.TOKARZ KRYSTIAN/91/
1. BIEDA HUBERT/94/
FUTSAL TEAM
1.GRZEGORZEK PIOTR/77/, 7.PŁACHTA RYSZARD/75/, 11.CIEŚLICKI MARIUSZ/76/, 12.CZAJA ANDRZEJ/70/,
9.OGIELA SEBASTIAN/78/,
3.SZEWCZYK GRZEGORZ/74/, JASIŃSKI PIOTR/74/,
8.JASIŃSKI PAWEŁ/76/,
4.BABROŃ MARIUSZ/68/,
5.KRÓL MIŁOSZ/81/,
10.DROŻDŻ ALEKSY/76/,
6.JASICA SŁAWOMIR/77/
KRZAK JACEK(74)
2.PALKA PAWEŁ(80)
EMITER 9.BARTŁOMIEJ BIEDA/86/,
10.PYTEL MARCIN/83/,
5.DULĘBA MARCIN/83/,
1.ROSIEK ANDRZEJ/83/, 7.MARCINOWSKI BARTOSZ/90/,
4.JAŃCZY MARCIN/90/,
11.URBAN RADOSŁAW/93/,
3.BORUCKI BARTŁOMIEJ,
MATLĄG PIOTR/88/,
13.LEŚNIK TOMASZ/83/,
6.PYTEL MICHAŁ/90/,
BIGAJ PAWEŁ(89)
STANISZ MARCIN(89)
ŚMIERCIAK TOMASZ(95)
GMINA SŁOPNICE
1.WIKAR HENRYK/58/,
2.LIS ANDRZEJ/66/,
3.MŁYNARCZYK JANUSZ/76/, 4.KRÓL PIOTR/71/,
5.BOLSĘGA HENRYK/71/, 6.CURZYDŁO WINCENTY/67/, 7.SZCZECINA JÓZEF/63/,
8.ZAWADA KAZIMIERZ/77/, 9.SEJMEJ MARIUSZ/79/,
11.DĘBSKI STANISŁAW/70/,
14.KRÓL MARIUSZ/63/
WOJCZA 1.PAZDUR MARCIN/92/,
3.PAZDUR DAMIAN/82/,
14.WOJTAS SYLWESTER/90/,
7.GARGAS JÓZEF/87/,
9.TABOR MICHAŁ/86/,
8.BARZYK MAREK/85/,
10.ŁABĘDŹ MAREK/91/,
6.PIECHÓWKA MATEUSZ/89/, 2.WYŻYCKI WOJCIECH/85/,
4.POCIECHA PAWEŁ/85/,
5.ŁACNY MAREK/91/, 
9.PIWOWARCZYK KRZYSZTOF/82/
EMBRUK
1.MATRAS JÓZEF/62/,
2.DUSZYŃSKI TOMASZ/79/,
6.DUDEK DARIUSZ/73/,
5.MUSIAŁ MAREK/71/,
4.DOMITER JÓZEF/76/,
9.JANTAS SYLWESTER/75/, 7.KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF/76/, 8.RYBSKI KRZYSZTOF/66/,
10.PAŻUCHA SŁAWOMIR/70/, 3.MALINOWSKI IGNACY/77/
JACKÓWKA
1.KUREK MACIEJ/83,
11.ZAWADA TOMASZ/83/,
WALDEMAR ZAWADA/85/,
6.BOGACZ DAMIAN/83/,
12.JAJEŚNICA MAREK/89/, KNUROWSKI PAWEŁ/88/,
13.MATLĄG ROBERT/91/,
5.MATRAS WOJCIECH/83/,
FICOŃ MACIEJ/87/,
10.KULEWICZ BARTŁOMIEJ/92/,
3.PUCH DAWID/92/,
2.PODGÓRNY ADAM/92/
DOMEX
7.PIASKOWY WIESŁAW/71/, 8.SZKROBOL MAREK/78/, 4.WŁODARCZYK WŁODZIMIERZ/74/, 2.PALACZ ADAM77/,
99.FLOREK MACIEJ/1981/,
10.MĄKA ROBERT/79/,
5.SETLAK GRZEGORZ/80/, 11.PALACZ ZBIGNIEW/72/, 3.MATRAS ADAM/81/,
9.TOKARCZYK PAWEŁ/74/,
6.PAŁKA DARIUSZ/81/
BANK SPÓŁDZIELCZY 1.TRZUPEK STANISŁAW/88/, 2.GOLONKA PAWEŁ/82/, 3.SUŁKOWSKI JANUSZ/78/, 4.GRUCEL PAWEŁ/87/,
5.WALASIK ANDRZEJ/62/,
6.CZAJA PIOTR/85/,
7.KRÓL MATEUSZ/87/,
9.SZUBRYT ADAM/82/,
11.BULANDA KAMIL/83/,
14.KAIM MARCIN/85/,
15.UBIK ANDRZEJ/87/,
16.MATRAS ARTUR/84/
TRANSBLACH
1.KULEWICZ ZBIGNIEW/62/,
6.GAIK JAN /68/,
8.GAWLIK ADAM/78/,
10.WÓJCIK SEBASTIAN/79/,
13.WÓJCIK MIROSŁAW/79/,
5.DZIADOŃ WOJCIECH/74/,
2.MRÓZEK FRANCISZEK/74/, 11.SUŁKOWSKI JAN/65/,
7.BANACH WIESŁAW/67/,
3.GOLIŃSKI ZBIGNIEW/66/, 4.RUCHAŁOWSKI MICHAŁ/80/,
9.KĘPA PAWEŁ/81/
ELGROS
1.ZAWADA PRZEMYSŁAW/91/, 26.BUKOWIEC ŁUKASZ/82/,
7.MAJERAN JAKUB/92/,
28.SUŁKOWSKI TOBIASZ/86/,
21.OLEJARZ TOMASZ/82/,
23.RYŚ ŁUKASZ/87/,
22.KURCZAB DAWID/89/,
27.KOZA KONRAD/91/,
25.BOCZOŃ SŁAWOMIR/87/,
99.ZAPAŁA KRZYSZTOF/82/,
5.LIGAS BARTOSZ/87/, 24.NAŚCISZEWSKI BARTŁOMIEJ/91/
WOJTASIŃSKI MATEUSZ(89)
BOCZOŃ KONRAD(89)
WOJCZA
6.CZAMARA STANISŁAW/72/, 5.WOJTAS JAN/62/,
13.TARNAWSKI TOMASZ/80/,
9.SETLAK MAREK/73/,
4.PAZDUR MARIUSZ/81/,
1.JABŁOŃSKI KRZYSZTOF,
ŚLIWA MAREK/76/,
7.KALETA PIOTR/80/,
GARGAS ANDRZEJ/75/,
GĄSIOR MACIEJ,

OPIOŁA WALDEMAR/81,
8.BIEDA KRZYSZTOF/75/
KANIA ANDRZEJ(80)
Proszę o podanie numerów koszulek i dat urodzenia brakujących zawodników.
Zawodnicy poniżej 18 roku życia proszeni są o zezwolenie rodziców na grę w Lidze.
Dziękuję.

 
STAROSTWO POWIATOWE
JAN PUCHAŁA,
1.JERZY ROSIEK,
WRONA GRZEGORZ,
15.BARAN WALDEMAR,
7.BARTOSZ JACEK,
8.BUKOWIEC TOMASZ,
4.GARBACZ HUBERT,
9.PIETA PAWEŁ,
6.KUBATEK MIECZYSŁAW,
POTOCZNY ANDRZEJ,
GOCAL MICHAŁ,
PAŁKA GRZEGORZ,
5.DZIADOŃ GRZEGORZ


 
TRZCIANA
6.KUKLA TOMASZ,
2.CHMIELEK PAWEŁ/99/,
4.BUKOWIEC PIOTR/69/,
17.WÓJCIK RADOSŁAW/72/,
10.PĄCZEK STANISŁAW/65/,
13.KUKLA KRZYSZTOF/79/,
15.KŁÓSEK DOMINIK/78/,
3.WOŁOWIEC ANDRZEJ/74/,
8.GRABOWSKI ROBERT/71/,
5.BABRAL MACIEK/70/,

1.OLEKSY LESŁAW,
9.BĘBENEK KRZYSZTOF/78/,
STEC MATEUSZ(74)
KŁÓSEK SEBASTIAN(79)
JACKÓWKA
1.MRUK PIOTR,
1.ROZUM EUGENIUSZ,
7.ZDZISŁAW PUCH/62/,
2.MAKA STANISŁAW/78/,
3.KUREK PAWEŁ,
5.JĘDRZEJEK GRZEGORZ,
10.KRÓL BOGDAN,
9.SZEWCZYK DANIEL,
6.TOKARZ PAWEŁ,
4.STANKIEWICZ MAREK,
KOŁODZIEJ STANISŁAW,
PAJOR ADAM
GOL/PROINSTAL
1.WOJTAS TOMASZ/72/,
BUGAJSKI JANUSZ,
PUCH MIECZYSŁAW/66/,
ZARĘBA KAMIL,
3.SOCHACKI WITOLD/64/,  WÓJTOWICZ WOJCIECH/75/,
JANCZY MARCIN/78/,
OGRYZEK ROBERT/77/,
MARCINIEC MIROSŁAW/77/, WŁODARCZYK JACEK/73/,
ABRAM ANDRZEJ/75/
 

 
 
 
Designed by: witollds