DRUŻYNY W SEZONIE 2014/2015
EXTRALIGA
WOJTAS
EMBRUK
DOMEX
ELGROS

1. PAZDUR MARCIN / 1992/
11.KURCZAB DAWID /1989/
6. LACHOR WIKTOR /1991/-wykreślony
16.ŚLAZYK MACIEJ /1985/
14.WOJTAS JAKUB /1986/ - wykreśl.
9. WOJCIESZCZAK MARCIN /1992/
7. STANISZ MARCIN /1989/
10.DUCHNIK ŁUKASZ /1983/
3. HUDECKI BARTŁOMIEJ /1994/
13.WOJTAS SYLWESTER /1990/
8. ŚLAZYK MICHAŁ /1986/
14.BABROŃ KRZYSZTOF /1990/
KURCZAB KAMIL /1988/
BOCZOŃ SŁAWOMIR /1987/

1.KOZA ŁUKASZ /1993/
12. MUSIAŁ MAREK /1971/
6. MUSIAŁ DAWID /1992/
2. KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF/1976/
5. DZIADOŃ WOJCIECH /1974/
8. ŁĄTKA TOMASZ /1992/
3. ŁĄTKA MATEUSZ /1993/
13. KOZA SZYMON /1993/
9. URBAŃSKI MARCIN /1987/
11.CZAJA MATEUSZ /1986/
4. OLEJARZ TOMASZ /1982/
7. GARGAS JÓZEF /1987/
 

1. BIELAK ARTUR /1982/ - bramk.
7. MĄKA JACEK /1995/
9. TROJAŃSKI TOMASZ /1996/ - transfer do Ekonoma
4. KUZAK KAMIL /1995/
2. LISZKA JANUSZ /1990/
6. PIASKOWY DOMINIK /1996/
3. KUREK MARCIN /1998/
13. SZCZEPAN WOŹNIAK /1994/
10.ODZIOMEK WOJCIECH /1995/
11. GOLONKA MARIUSZ /1996/
5.PIASKOWY WIESŁAW /1971/
POSTROŻNY SŁAWOMIR /1994/ - br
Uwaga! Oświadczenia rodziców

28. DUDA PAWEŁ /1985/
22. CHOCHÓŁ MATEUSZ /1989/
32. KUC TOMASZ /1985/
?    KUC BARTŁOMIEJ /1991/
31. JAROSZYŃSKI KRZYSZT. /1987/
25. NOWAK MATEUSZ /1989/
?    WIKTORSKI MICHAŁ /1992/
30. ZIELONKA JACEK /1990/
27. CZERNEK JAROSŁAW /1989/
?    KORDECZKA KRZYSZTOF /1996/
21. KORDECZKA WOJCIECH /1986/
1.   MOSKAL KAMIL /1997/ - wykreśl.
?   
WOJTASIŃSKI MATEUSZ /1989/
Uwaga! Oświadczenia rodziców

BANK SPÓŁDZIELCZY
JACKÓWKA
TISCHNER
EMITER

5. BULANDA KAMIL /1983/
12.PAŁKA MARIUSZ /1978/
15.BULANDA SYLWESTER /1989/
2. KRÓL KRZYSZTOF /1995/
11.GRUCEL PAWEŁ /1987/
6. RYŚ MATEUSZ /1992/
7. KRÓL MATEUSZ /1987/
16. MATRAS ARTUR / 1984/
14. SUŁKOWSKI DAWID /1988/
3. SUŁKOWSKI JANUSZ /1978/
9. SZUBRYT ADAM /1982/
4. MAKA KRZYSZTOF /1992/

8.  ZAWADA TOMASZ/1983/
9. PAZDAN ARTUR/1997/
11.ZELEK BARTŁOMIEJ /1997/
4.ZELEK GRZEGORZ /1998/
1. KUREK MACIEJ /1983/
10.TOKARZ PAWEŁ /1980/
ODRONIEC PIOTR /1997/
KOŁODZIEJ STANISŁAW /1980/
6.JAJEŚNICA MAREK /1989/
WĘGRZYNOWICZ MIROSŁAW /1990/
15.ROSIEK MATEUSZ /1997/
?. MATLĄG ROBERT /1991/
Uwaga! Oświadczenia rodziców

5.SMOLEŃ MICHAŁ/1984/
1. TOMASIK KONRAD /1996/
12.MAREK PAWEŁ /1985/
? BUBULA DOMINIK /1996/
8. KULEWICZ RADOSŁAW /1988/
9. KRÓL MATEUSZ /1996/
4. MAJEREK SZYMON /1995/
7. GROS MATEUSZ /1995/
11.FLOREK JAKUB /1998/
2. ŚLIWA KRZYSZTOF /1997/
6. BEDNARCZYK MARCIN /1997/
10.BUKOWIEC ŁUKASZ /1982/
Uwaga! Oświadczenia rodziców

11. BIEDA BARTŁOMIEJ /1986/
14. BIEDA JACEK /1977/
5.   PAŁKA TOMASZ /1975/
3.   DULĘBA MARCIN /1983/
9.   GANCARCZYK PAWEŁ /1979/
6.   LEŚNIAK ADRIAN /1990/
10. KOŻUCH ALEKSANDER /1996/
4.   LEŚNIAK JAKUB /1996/
7.   WARDĘGA WOJCIECH /1986/
33.  WILK WOJCIECH /1995/
8.   KOŻUCH ARTUR /?/
2.   WÓJTOWICZ WOJCIECH /1996/

 
I LIGA
EKONOM
DORATEX
IMPULS
ORLIK

1. RYZ ŁUKASZ/1997/ -br
3. KITA KONRAD /1995/ - wykreślony
4. PŁAWECKI DANIEL /1995/
5. PIASKOWY BARTŁOMIEJ /1997/
8. GRUCEL BARTŁOMIEJ /1996/
7. PORĘBSKI DARIUSZ /1996/
11.ŚLIWA MACIEJ /1997/
22.MADOŃ KAMIL /1996/ -br
10.GĄSIOREK DAWID /1997/
2. WÓJTOWICZ KAROL /1997/
6. DUTKA KACPER /1996/
9. BUGAJSKI MARCIN /1997/
3. TROJAŃSKI TOMASZ/1996/
Uwaga! Oświadczenia rodziców

1. DUDEK SŁAWOMIR /1990/ - br
6. BUKOWIEC MARCIN / 1991/
5. BULANDA DARIUSZ /1992/
20.GUZIK RADOSŁAW /1995/
18.MUCHA ARKADIUSZ /1995/
7. SMOTER DAWID /1997/
9. SZEWCZYK MARIUSZ /1990/
19.ŚLIMAK JAROSŁAW /1995/
11.TWARÓG SEBASTIAN /1989/
13.WĄTROBA MARCIN /1995/
10.WIKTOR DAWID /1998/
2. WNĘK MACIEJ /1992/
Uwaga! Oświadczenia rodziców

1.KULEWICZ ZBIGNIEW/1961/-br
1.MAMAK PAWEŁ /1984/-br
2.PALACZ GRZEGORZ /1981/
3.WILCZEK PIOTR /1978/
4.GÓRSZCZYK DAWID /1992/
5.KRÓL BARTŁOMIEJ /1994/
7.TRZECIAK SZYMON /1979/
8.KURCZAB KAMIL /1988/
9.WOJTAS ŁUKASZ /1983/
10.WOJTAS MARIUSZ /1985/
11.KAIM WOJCIECH /1988/
12.KALETA ANDRZEJ /1981/-kpt

97.WĄSOWICZ ALBERT /1997/
6. WĄSOWICZ EDMUND /1988/
8. SMOTER DAMIAN /1989/
2. PORĘBSKI SŁAWOMIR /1997/
3. PIERZCHAŁA DOMINIK /1997/
4. SUŁKOWSKI ARTUR /1996/
44.MYSZA DANIEL /1997/
12.PŁAWECKI PATRYK /1997/
55. KAJA KAMIL /1998/
1 .PIETRZAK RAFAŁ /1997/
13.HALOTA WOJCIECH /1996/

Uwaga! Oświadczenia rodziców

 BAD BOYS
FITNESS CLUB
NO NAME
 INTELLECT

1. BUKOWIEC BARTŁOMIEJ /1993/- br
3. KŁUSEK TOMASZ /1989/
5. SURMA JAN /1987/
6. DUDZIC DANIEL /1983/
7. JANICZEK MARCIN /1990/
9. JANICZEK PAWEŁ /1991/
11. TRZECIAK KRZYSZTOF /1990/
14. BEDNARZ MARIUSZ /1992/
17. PŁAWECKI DAMIAN /1992/-kpt
21. BANAT RYSZARD /1991/

19.MIŚKOWIEC MARCIN/1985/ kpt
9. WOJTASIŃSKI MATEUSZ /1989/
5. BOCZOŃ SŁAWOMIR /1987/
15.SUŁKOWSKI TOBIASZ /1986/
10.BOCZOŃ KONRAD /1989/
3. LIGAS BARTOSZ /1987/
1. KĘPA GRZEGORZ /1992/ -br
11.TABOR MICHAŁ /1986/
7. GAIK MICHAŁ /1991/
2. JUŁGA ŁUKASZ /1981/

1. JAJESNICA GRZEGORZ/1983/ -br
9. JANTAS SYLWESTER /1975/
6. KRÓL BOGDAN /1977/
7. KALETA PIOTR /1980/
5. OPIOŁA WALDEMAR /1981/ -kpt
4. PAZDUR MARIUSZ /1981/
10. PAŁKA GRZEGORZ /1982/
8. SMOTER TOMASZ /1982/
2.  WYŻYCKI WOJCIECH /1985/
11. WÓJCIK SEBASTIAN /1979/
?.
GAWLIK ADAM /1978/
 

1. GĄSIOR JAROSŁAW /1996/
7. DZIADOŃ WOJCIECH /1985/
15.DUSZA PAWEŁ /1982/
2. PODGÓRNY ADAM /1992/
19.JANTOS ALAN /1995/
13.KRYWOBORODENKO MARCIN-93
8. CHOCHÓŁ KAMIL /1995/
5. KULIG MACIEJ /1995/
17.NIEDOJAD DAWID /1995/
16.MISKOWIEC DAMIAN /1994/
10.DZIADOŃ KAROL /1990/
6. PALKIJ DANIEL /1986/

 
LLO
EMBRUK
TRANSBLACH
ELEKTRICAL
EMITER

22.  MATRAS JÓZEF/1962/br
1.   KĄDZIOŁKA JAN /1974/ br
9.   JANTAS SYLWESTER /1975/
7.   KWAŚNIEWSKI KRZYSZt. /1976/
3.   SOCHACKI WITOLD /1964/
2.   DUDEK DARIUSZ /1973/
10. PAŻUCHA SŁAWOMIR /1970/
8.   RYBSKI KRZYSZTOF /1966/
11. GĄSIOR MACIEJ /1977/
6.   MĄKA ROBERT /1979/
5.   MUSIAŁ MAREK /1971/

6.   GAIK JAN /1968/
16. GAWLIK ADAM /1978/
10. WÓJCIK SEBASTIAN /1979/
9.   DZIADOŃ WOJCIECH /1974/
2.   MRÓZEK FRANCISZEK /1974/
1.   KULEWICZ ZBIGNIEW /1962/
      BANACH WIESŁAW /1968/
      SUŁKOWSKI JAN /1965/
4.   GOLIŃSKI ZBIGNIEW /1966/
7.   SMOTER TOMASZ /1982/
5.  SZEWCZYK JAN /1971/

1.   FLOREK WŁADYSŁAW /1970/ - br
9.   BUKOWIEC ŁUKASZ /1982/
5.   PAŁKA TOMASZ /1975/
8.   PAŁKA ŁUKASZ /1979/
11. PIASKOWY SŁAWOMIR /1979/
10. WILCZEK PIOTR /1978/
12. MROŻEK DARIUSZ /1979/ -kpt
3.   PIĘTA PAWEŁ /1970/
14. CZECH KRZYSZTOF /1982/
7.  MROŻEK PIOTR /1975/

11.BIEDA JACEK /1977/
5. BIEDA ROMAN /1977/
4. BOGACZYK KRZYSZTOF /1979/
1. DŁUGOSZ MARCIN /1977/
6. GANCARCZYK PAWEŁ /1979/
3. GAURA KRZYSZTOF /1976/
2. KAWALEC JAKUB /1978/
9. KURCZAB PAWEŁ /1979/
7. MARCINOWSKI WALDEM.  /1980/
8. SKIRLIŃSKI ARKADIUSZ /1980/
10.TOBIASZ TOMASZ /1977/
13.PYTEL MARCIN /1983/

JACKÓWKA
SŁOPNICE
GOL-PROINSTAL-GWARANT
STAROSTWO

1.   MRUK PIOTR /1978/
3.   KUREK PAWEŁ /1972/
4.   MĄKA STANISŁAW /1978/
11. SZEWCZYK DANIEL /1981/
6.   KRÓL BOGDAN /1977/
2.   TOKARZ PAWEŁ /1980/
15. DROŻDŻ ALEKSY 1976/
0.   PUCH ZDZISŁAW /1962/
5.  JĘDRZEJEK GRZEGORZ /1969/
?.  KOŁODZIEJ STANISŁAW /1980/
 

13. LIS ANDRZEJ
1.   WIKAR HENRYK
10. MARCISZ ADAM
5.   NIEZABITOWSKI PIOTR
9.   DĘBSKI STANISŁAW
6.   ZAWADA KAZIMIERZ
      KUBATEK MIECZYSŁAW
7.   NIEZABITOWSKI RYSZARD /1970/
17. PALACZ ZBIGNIEW
3.   MŁYNARCZYK JANUSZ
11. PRZECHRZTA RYSZARD
      ŚLIWA SŁAWOMIR

1.   WOJTAS TOMASZ
10. ZERĘBA KAMIL
5  . ABRAM ANDRZEJ
4.   WŁODARCZYK JACEK
3.   DZIADOŃ GRZEGORZ
9.   BUGAJSKI JANUSZ
11. WÓJTOWICZ WOJCIECH
2  . TARNAWSKI TOMASZ
6  . SEJMEJ MARIUSZ
8  .JANCZY MARCIN

1.  ROSIEK JERZY /1958/
3.  BARTOSZ JACEK /1977/
13. WRONA GRZEGORZ /1974/
4.  GOCAL MICHAŁ /1977/
15. KRÓL ZDZISŁAW /1974/
14. BARAN WALDEMAR /1980/
9.  MARCISZ MACIEJ /1982/
6.  PRUSAK CZESŁAW /1974/
2.  GRABCZYK MAREK /1975/
7.  PRUSAK JANUSZ /1975/
5.  GRABCZYK ANDRZEJ /1978/
10.GARBACZ HUBERT /1979/

DOMEX
WOJTAS
DRINK TEAM
 

1. BIELAK ARTUR
7. PIASKOWY WIESŁAW /1971/
8. SZKROBOL MAREK /1978/
2. KULIG CZESŁAW /1983/
   .MATRAS ADAM /1981/
4. WŁODARCZYK WŁODZIM. /1974/
99.FLOREK MACIEJ /1981/
9.  STACH MARIUSZ /1974/
5. SETLAK GRZEGORZ /1980/
10.HYBEL PAWEŁ
 

1.   PAŁKA MARIUSZ /1978/
4.   PAZDUR MARIUSZ /1981/
10. PAŁKA GRZEGORZ /1982/
7.   KALETA PIOTR /1980/
3.   SETLAK MAREK /1973/
16. OPIOŁA WALDEMAR /1981/
13. PAZDAN ŁUKASZ /1983/
8.   SZUBRYT ADAM /1982/
6.   SUŁKOWSKI JANUSZ /1978/
11. BULANDA KAMIL /1983/
5.   WOJTAS JAN /1962/

96. KRÓL MIŁOSZ /1981/
98. PAŁKA GRZEGORZ /1976/
99. FICOŃ KAROL /1983/
95. OGIELA SEBASTIAN
94. ZACZYŃSKI KAROL /1983/
1.   ROZUM EUGENIUSZ /1962/
90. CHAJA MICHAŁ /1976/
97. JASICA SŁAWOMIR /1977/
93. STANISZ STANISŁAW /1967/
92. PALKA JACEK /1979/
?. JASIŃSKI PAWEŁ /1976/
?. OGRYZEK ROBERT /1977/

 

 
 
 
 

Designed by: witollds