.
home terminarz wyniki tabela strzelcy drużyny foto
 
archiwum zapowiedzi relacje "5" kolejki komentarze kontakt regulamin

              TERMINARZ ROZGRYWEK  
                                                                W SEZONIE 2010/2011                                              

19.11.2010.(piątek) - I KOLEJKA

16.45

GMINA SŁOPNICE

TRZCIANA

17.20

STAROSTWO POWIATOWE

FUTSAL TEAM

17.55

JACKÓWKA 

STOLARNIA BIEDA

18.30

DOMEX

SAMORZĄDOWCY

19.05

POLICJA

ELEKTRICAL

19.40

EMBRUK

EMITER

20.15

TRANSBLACH

BESKID ŻEGOCINA

26.11.2010.(piątek) - II KOLEJKA

16.45

EMITER

TRANSBLACH

17.20

TRZCIANA

BESKID ŻEGOCINA

17.55

ELEKTRICAL

EMBRUK

18.30

DOMEX

POLICJA

19.05

STOLARNIA BIEDA

SAMORZĄDOWCY

19.40

FUTSAL TEAM

JACKÓWKA

20.15

GMINA SŁOPNICE

STAROSTWO POWIATOWE

03.12.2010.(piątek) - III KOLEJKA

16.45

SAMORZĄDOWCY

FUTSAL TEAM

17.20

JACKÓWKA

GMINA SŁOPNICE

17.55

STAROSTWO POWIATOWE

TRZCIANA

18.30

POLICJA

STOLARNIA BIEDA

19.05

EMBRUK

DOMEX

19.40

EMITER

BESKID ŻEGOCINA

przeł.

TRANSBLACH

ELEKTRICAL

10.12.2010.(piątek) - IV KOLEJKA

16.45

STAROSTWO POWIATOWE

JACKÓWKA

17.20

ELEKTRICAL

BESKID ŻEGOCINA

17.55

TRANSBLACH

DOMEX

18.30

STOLARNIA BIEDA

EMBRUK

19.05

FUTSAL TEAM

POLICJA

19.40

GMINA SŁOPNICE

SAMORZĄDOWCY

20.15

TRZCIANA

EMITER

17.12.2010.(piątek) - V KOLEJKA

16.45

EMITER

ELEKTRICAL

17.20

SAMORZĄDOWCY

STAROSTWO POWIATOWE

17.55

POLICJA

GMINA SŁOPNICE

18.30

EMBRUK

FUTSAL TEAM

19.05

STOLARNIA BIEDA

TRANSBLACH

19.40

DOMEX

BESKID ŻEGOCINA

20.15

JACKÓWKA

TRZCIANA

22.01.2011.(środa) - zaległy mecz z III kolejki

20..

TRANSBLACH

ELEKTRICAL

07.01.2011.(piątek) - VI KOLEJKA

16.45

STAROSTWO POWIATOWE

POLICJA

17.20

DOMEX

EMITER

17.55

STOLARNIA

BESKID

18.30

FUTSAL TEAM

TRANSBLACH

19.05

GMINA SŁOPNICE

EMBRUK

19.40

TRZCIANA

ELEKTRICAL

20.15

JACKÓWKA

SAMORZĄDOWCY

14.01.2011.(piątek) - VII KOLEJKA

16.45

TRANSBLACH

GMINA SŁOPNICE

17.20

POLICJA

JACKÓWKA

17.55

EMBRUK

STAROSTWO POWIATOWE

18.30

SAMORZĄDOWCY

TRZCIANA

19.05

FUTSAL TEAM

BESKID ŻEGOCINA

19.40

EMITER

STOLARNIA BIEDA

20.15

ELEKTRICAL

DOMEX

21.01.2011.(piątek) - VIII KOLEJKA

16.45

STOLARNIA BIEDA

ELEKTRICAL

17.20

TRZCIANA

DOMEX

17.55

FUTSAL TEAM

EMITER

18.30

GMINA SŁOPNICE

BESKID ŻEGOCINA

19.05

STAROSTWO POWIATOWE

TRANSBLACH

19.40

JACKÓWKA

EMBRUK

20.15

SAMORZĄDOWCY

POLICJA

28.01.2011.(piątek) - IX KOLEJKA

16.45

STAROSTWO POWIATOWE

BESKID ŻEGOCINA

17.20

ELEKTRICAL

FUTSAL TEAM

17.55

TRANSBLACH

JACKÓWKA

18.30

POLICJA

TRZCIANA

19.05

EMITER

GMINA SŁOPNICE

19.40

EMBRUK

SAMORZĄDOWCY

20.15

DOMEX

STOLARNIA BIEDA

18.02.2011.(piątek) - X KOLEJKA

16.45

FUTSAL TEAM

DOMEX

17.20

TRZCIANA

STOLARNIA BIEDA

17.55

GMINA SŁOPNICE

ELEKTRICAL

18.30

STAROSTWO POWIATOWE

EMITER

19.05

JACKÓWKA

BESKID ŻEGOCINA

19.40

SAMORZĄDOWCY

TRANSBLACH

20.15

POLICJA

EMBRUK

25.02.2011.(piątek) - XI KOLEJKA

16.45

EMBRUK

TRZCIANA

17.20

TRANSBLACH

POLICJA

17.55

BESKID ŻEGOCINA

SAMORZĄDOWCY

18.30

EMITER

JACKÓWKA

19.05

ELEKTRICAL

STAROSTWO POWIATOWE

19.40

DOMEX

GMINA SŁOPNICE

20.15

STOLARNIA BIEDA

FUTSAL TEAM

04.03.2011.(piątek) - XII KOLEJKA

16.45

POLICJA

BESKID ŻEGOCINA

17.20

GMINA SŁOPNICE

STOLARNIA BIEDA

17.55

STAROSTWO POWIATOWE

DOMEX

18.30

JACKÓWKA

ELEKTRICAL

19.05

SAMORZĄDOWCY

EMITER

19.40

TRZCIANA

FUTSAL TEAM

20.15

EMBRUK

TRANSBLACH

11.03.2011.(piątek) - XIII KOLEJKA

16.45

DOMEX

JACKÓWKA

17.20

EMBRUK

BESKID ŻEGOCINA

17.55

EMITER

POLICJA

18.30

ELEKTRICAL

SAMORZĄDOWCY

19.05

TRANSBLACH

TRZCIANA

19.40

STOLARNIA BIEDA

STAROSTWO POWIATOWE

20.15

FUTSAL TEAM

GMINA SŁOPNICE

 
 
 
Designed by: witollds