Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI  ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16

 Zapowiedzi 2  kolejki spotkań /11.11.2011/

* TRANSBLACH - WOJCZA
Faworyt Ligi spotyka się z ciekawą drużyną, jaką jest Wojcza. Wg mnie zwycięstwo odniesie Transblach, bo to jeszcze chyba nie ten czas, aby gracze J.Wojtasa pokonali podopiecznych Gaika.

* ELGROS - EMITER
To chyba najciekawsza para II kolejki MHLF. Mimo porażki  w pierwszym spotkaniu z Transblachem, gracze Emitera pokazali chwilami ciekawą grę. Elgros to jeden z faworytów Młodej Ligi, ale na pewno zwycięstwo nie przyjdzie im tak łatwo jak w pierwszym spotkaniu. Stawiam na wygraną druzyny Elgros.

* EMBRUK - DOMEX
W MHLF nie ma stuprocentowych faworytów. Tak jest i w tym spotkaniu. Co prawda więcej armat w Embruku, ale Domex nie jest łatwym przeciwnikiem. Zapewne będzie ciekawie, a o zwycięstwie mogą zadecydować niuanse. Stawiam na minimalna wygraną Embruku.

* JACKÓWKA - BANK SPÓŁDZIELCZY
Obie ekipy jeszcze bez zwycięstwa i w tym zestawieniu to jednak podopiecznym Z.Pucha daję więcej szans na końcowe zwycięstwo. Bank to "walczaki" i może wreszcie wyskoczy nam jakaś niespodzianka, bo za taką można by było uważać zwycięstwo Bankowców.
 

 Zapowiedzi 1  kolejki spotkań /21.10.2011/


Tak naprawdę to coś więcej będzie można powiedzieć o MHLF po zakończeniu I kolejki. Jak na razie patrząc na składy niewiele można wywnioskować. Mocnym wydaje się być Transblach, a wróżyć teraz jak będzie w tych spotkaniach nie sposób. Tak trochę dla zabawy wyniki I kolejki widziałbym tak:
Embruk  - Jackówka /X/
Emiter - Transblach /2/
Domex - Elgros /1/
Wojcza - Bank Spółdzielczy /X/
 

 
 
 
Designed by: witollds