Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI  ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi IV kolejki spotkań /11.11.2011/

* TRANSBLACH - DOMEX
Transblach zapewne zwycięży, ale mnie bardziej interesuje styl odniesienia zwycięstwa. Domex powalczył znakomicie z Jackówką i jeśli z takim samym zaangażowaniem zagra z Transblachem to możemy być świadkami wspaniałego meczu. Stawiam na zwycięstwo Transblachu.

* EMITER - ELEKTRICAL
Elektryczne derby w tym sezonie to będzie mecz, który odpowie nam na jedno pytanie - kto powróci do gry o podium? Obie ekipy zanotowały juz sporo strat i czas się otrząsnąć. Derby jak to derby rządzą się swoimi prawami , a ja postawię na zwycięstwo Elektricalu. Czas pokaże czy miałem rację.

* EMBRUK - GOL/PROINSTAL
Spotkanie, które ma zdecydowanego faworyta. Embruk ma w tym sezonie niesamowicie mocną ekipę i Gol/Proinstal musiałby zostawić płuca na parkiecie żeby urwać choć jeden punkt. Mecz Embruku z Golem to spotkanie w którym podopieczni Józia Matrasa zagrają przeciwko ... adminowi. Przyjaźń zostanie w szatni, a na parkiecie walka do upadłego. Żeby było ciekawiej typuję remisik.

* WOJCZA - FUTSAL TEAM
Nie po to wygrywa się z "Golem", żeby tracić punkty z FT. Wygra Wojcza i to przekonywująco, a FT będzie musiał trochę jeszcze poczekać na pierwsze punkty. No ale kibice pewnie by powiedzieli - "obyś się mylił". Tak więc niech tak pozostanie.

* STAROSTWO - TRZCIANA
Przed Ligą postawiłbym pewnie na remis, ale Starostwo po wzmocnieniach jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Na pewno grają ciekawie, wzmocnieni kilkoma mocnymi zawodnikami i w tym meczu Trzciana raczej krzywdy im nie zrobi.

* JACKÓWKA - SŁOPNICE
Ciekawa para i zapewne taki też będzie mecz. Słopnice tak trochę w kratkę, ale z Jackówką to oni grać umieją. "Hamburgerki" w tym sezonie niesamowicie mocne i 9 pkt w trzech spotkaniach też ma jakąś wymowę. Stawiam na remis, bo wreszcie coś musi zacząć się dziać ciekawego w Lidze.
 

zapowiedzi III kolejki spotkań /04.11.2011/

* Embruk - Starostwo
Gdyby chodziło o poprzedni rok - wątpliwości nie byłoby żadnych, ale w tym sezonie Starostwo to inna bajka. Obie ekipy po II kolejkach mają komplet punktów. Embruk z taką grą i z takim składem może myśleć na pewno o obronie tytułu, ale droga jeszcze daleka. Starostwo tego zadania im nie ułatwi, bo jest jedyną ekipą, która nie straciła jeszcze bramki! Obiektywnie - wygra mimo wszystko Embruk.

* Elektrical - Transblach
Spotkanie ekip z przeciwległych biegunów i raczej z taka grą Elektrical zapewne nie wzbogaci się o punkty. Na mecze z Transblachem wszystkie ekipy mobilizują się podwójnie i być może dojdzie do emocjonującego pojedynku. Transblach dokładnie wie ile kosztowały go w tamtym sezonie 2 porażki i nie odpuści "elektrycznym" ani na sekundę. Mój typ: wygrana Transblachu.

* Domex - Jackówka
W zeszłym sezonie był to mecz o 7 miejsce, ale teraz jest inaczej. Domex walczy dzielnie w każdym spotkaniu, ale Jackówka to już całkiem inna drużyna. Stawiam na zwycięstwo podopiecznych "Siwego", bo inaczej być chyba nie może.

* Słopnice - Trzciana
To będzie bardzo wyrównane spotkanie, bowiem obie ekipy grają bardzo ambitnie i do ostatniego gwizdka. Czy w tym meczu Trzciana odniesie pierwsze zwycięstwo? Zobaczymy!  Ja stawiam  na kolejny remis.

* Futsal Team - Emiter
W poprzedniej kolejce Futsal przez 15 min bardzo dzielnie poczynał sobie z Transblachem. Czy teraz starczy sił na dłużej? Pożyjemy, zobaczymy! Emiter już naprawdę w tym momencie musi się wziąć za wygrywanie, bo czołówka ucieka, a punktów nadal brak. Gdyby FT urwał choćby punkt Emiterowi byłaby to zapewne jak na razie największa niespodzianka w Lidze. Stawiam na wygraną Emitera.

* Gol/Proinstal - Wojcza
Na koniec pojedynek - starych/nowych ekip. Zmontowana naprędce druzyna Gol/Proinstal w swych szeregach ma kilku znanych z poprzednich lat zawodników i podobnie jest także w Wojczy. Kto odniesie zwycięstwo? Szanse oceniam pól na pół i raczej remisu nie będzie.
 

Zapowiedź II KOLEJKI - 28.10.2011


*
Trzciana - Domex
W tym meczu nie ma zdecydowanego faworyta , bowiem obie ekipy w I spotkaniu pokazały, że mają sporo atutów. Liczę bardzo na ciekawe spotkanie, czystą grę i stawiam na minimalne zwycięstwo Domexu.
* Jackówka - Elektrical
Już w podsumowaniu I kolejki pisałem, że Jackówka musi poczekać na trochę bardziej wymagającego przeciwnika i właśnie takim jest ekipa D.Mrożka. Po pierwszych meczach widać, że jednak Jackówka ma chyba mocniejszy skład i stawiam na ich zwycięstwo.
* Transblach - Futsal Team
Innego rozstrzygnięcia jakim powinno być zdecydowane zwycięstwo Transblachu nie przewiduję i znak zapytania można postawić jedynie w przypadku rozmiarów zwycięstwa "blacharzy". Pewna wygrana Transblachu.
* Emiter - Gol/Proinstal
Terminarz nie rozpieszcza beniaminka i po meczu z Transblachem na ich drodze staje wicemistrz z ubiegłego sezonu. Emiter po porażce z Embrukiem nie może sobie pozwolić na stratę punktów i to ekipę J. Biedy widzę w roli faworyta tego spotkania.
* Wojcza - Embruk
Szumne zapowiedzi przed sezonem o niesamowicie silnej ekipie Wojczy były chyba trochę przesadzone bowiem już w spotkaniu ze Starostwem chwilami widać było nieporadność podopiecznych J.Wojtasa. Pewnie musi minąć trochę czasu, żeby ta drużyna stanowiła zagrożenie dla najlepszych, bo w składzie jest na pewno kilku mocnych zawodników. w spotkaniu z Embrukiem stawiam na wygraną "brukarzy", ale zapewne nie będzie to "spacerek".
* Starostwo - Słopnice
Mecz drużyn, które w I kolejce zdobyły komplet punktów będzie zapewne niezłym widowiskiem, choć ja jednak więcej atutów widzę w zespole A.Lisa i to ich stawiam w roli faworyta w tym spotkaniu.

Zapowiedź - I KOLEJKA -21.10.2011


W przeciwieństwie do MHLF  w lidze powyżej 30 lat jestem / i wy pewnie też/ trochę mądrzejszy. Choć nie wszystkie składy jeszcze do mnie dotarły to jedno można powiedzieć - najciekawszym spotkaniem powinien być mecz medalistów ubiegłego sezonu Embruku i Emitera. /1/ Wyrównany pojedynek będzie zapewne w meczu: Domex-Słopnice/X/. W pozostałych spotkaniach już są raczej zdecydowani faworyci : Wojcza-Starostwo/1/, Gol/Proinstal-Transblach/2/, Futsal Team-Jackówka/2/ oraz Elektrical-Trzciana/1/.
Sporo jest także zmian w składach, kilka także starych-nowych drużyn, ale oby było ciekawie tak jak w poprzednim sezonie.
 

 
 
 
Designed by: witollds