Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI  ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16

 Zapowiedzi 10 kolejki spotkań /10.02.2012/

* WOJCZA - ELGROS (X)
To jedno z tych bardzo waznych spotkań w walce o podium na koniec MHLF. Przy wygranej Wojczy sytuacja w tabeli może się nam bardzo zagmatwać. Jeśli wygra Elgros to Wojcza o tytule Mistrza może już zapomnieć. Będzie ciekawie, a o ostatecznym wyniku może przesądzić nawet jedna sytuacja. Warto być na tym spotkaniu.

*BANK SPÓŁDZIELCZY - TRANSBLACH(2)
Mający w swych szeregach króla strzelców Futsalimy Transblach wygra pewnie to spotkanie i będzie liczył na potknięcie Elgrosu. Może więc dojść w tej kolejce do zmiany lidera. Bank podczas turnieju zaprezentował się bardzo dobrze i chyba teraz będzie chciał to udowodnić. W MHLF nie ma spotkań łatwych. W tej lidze poziom na pewno jest bardziej wyrównany niż w LHLF.  Stawiam jednak na Transblach bo ma za dużo do stracenia. W przypadku wygranej Bank może dołączyć za chwilę do grona drużyn walczących o trzecie miejsce na podium.

* DOMEX - JACKÓWKA (1)
Stawiam na zwycięstwo ambitnych i zgranych "Domexiarzy". Czas pokazać, że i punkty zdobywać potraficie. W meczu z Jackówką łatwo nie będzie, ale łatwo nie ma w żadnym spotkaniu. Jackówka, którą przed sezonem widziałem w gronie ekip walczących o "pudło" już chyba tylko chce dograć tą ligę do końca. Może za rok będzie lepiej?

* EMITER - EMBRUK (2)
Zwycięstwo Emitera ucieszyłoby całą czołówkę Ligi, ale raczej tak się nie stanie. Ekipa pod dowództwem Pandy musi wygrać i liczyć na sprzyjające wyniki innych spotkań, a wtedy radość może być jeszcze większa. Emiter na pewno gra o niebo lepiej niż ten z I rundy , ale na bardzo zmotywowany Embruk to i tak będzie chyba za mało.
 
 

 
 
 
Designed by: witollds