Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi X kolejki spotkań /30.12.2011/ -

* FUTSAL TEAM - SŁOPNICE (2)
Nie będę odkrywczy i powiem krótko - Słopnice pewnie wygrają w tym spotkaniu. Drużyna lepiej poukładana, z kilkoma naprawdę bardzo dobrymi zawodnikami i ambicja FT to trochę za mało , aby choć punkt zdobyć w tym spotkaniu.

* ELEKTRICAL - DOMEX (X)
Uhm! Ciężko kogoś wskazać. Elektrical się przebudził, Domex zaczął wygrywać, więc tak naprawdę najbliżej będzie pewnie remis. Być może niuanse zadecydują o zdobyciu przez którąś z drużyn kompletu punktów. Zobaczymy.

* STAROSTWO - EMITER (2)

Starostwo trochę spuściło z tonu, albo też rywale są juz trochę za mocni. W tym spotkaniu wydaje mi się, że choćby o punkt to będzie im ciężko. Podopieczni J. Biedy napędzili trochę stracha Transblachowi i momentami grali świetnie. jeżeli do tego spotkania wyjdą tak skoncentrowani jak do poprzedniego to Starostwo może być w opałach. Stawiam na minimalną wygraną Emitera.

* WOJCZA - TRANSBLACH (2)   <HIT>
Jeszcze chyba nie teraz. Wojcza na rundę rewanżową przygotuje nam pewnie jakiś spektakularny transfer i może być różnie, ale w tym momencie Transblach wygra pewnie z objawieniem tegorocznej Ligi. Może to też jest jakiś sposób na sukces - bez wielkich gwiazd, ale razem.Pamiętajcie Wojczanie o tym, a może być ciekawie. Na porażkę Transblachu czeka z utęsknieniem nie tylko Embruk, ale cała LHLF.

*EMBRUK - JACKÓWKA (X)   <HIT>
Co tym razem spotka Jackówkę? Nie wiem co sądzić, bo jest to najbardziej nierówna chyba druzyna. Raz zagra pięknie, to znów fatalnie i tak jest cały czas. Może wreszcie jakieś chwilowe przebudzenie, bo wszyscy wiedzą co to znaczy dla Siwego pojedynek z JM. Po raz pierwszy ten mecz obejrzę z trybun i podobnie jak Wy drodzy kibice ciekaw jestem rozstrzygnięcia.  Embruk gra skutecznie, ale Jackówka nigdy mu nie leżała. Postawię na remis i wydaje mi się, że tak właśnie będzie.

*
GOL/PROINSTAL - TRZCIANA (1)
Byłaby to niespodzianka, gdyby Trzciana odniosła sukces w spotkaniu z Golem, ale ekipa Włodarczyka odzyskała wigor i aby nie stracić kontaktu z czołówką musi ten mecz wygrać. Wydaje mi się, że tak też będzie. No chyba, że Bukowiec (Trzciana) znów uraczy nas jakimiś pięknymi strzałami.
_______________________________________
 

 

 
 
 
Designed by: witollds