Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI  ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16

 Zapowiedzi 11 kolejki spotkań /02.03.2012/

* DOMEX - EMITER (X)
Pierwszy mecz jedenastej kolejki zapowiada się na bardzo wyrównany. Wobec kontuzji w Domexie Emiter staje przed szansą zdobycia kompletu punktów. Domex jednak będzie starał się o 3 pkt bowiem walka w Lidze nie toczy się tylko o medale, ale i o pozycje 5-6 na którą Domex na pewno zasłużył.

*JACKÓWKA - TRANSBLACH (2)
Transblach nie może sobie pozwolić na chwile zapomnienia, bo może być już za późno, aby odrabiać straty. W tym meczu jest zdecydowanym faworytem i tak też ja obstawiam. Transblach wygra, ale na pewno Jackówka nie będzie łatwym orzechem do zgryzienia.

* EMBRUK - WOJCZA (2)
Bez dwóch zdań spotkanie najważniejsze w tej kolejce. Embruk już widzi to światełko w tunelu i podium, które tak naprawdę jest już bardzo blisko. Ale żeby nie było dramatycznie w końcówce sezonu (jeszcze mecze z Elgrosem i Transblachem) powinien co najmniej zremisować. Wojcza nie ma już na co czekać - to mecz za 6 pkt, który (w razie zwycięstwa) stworzy im szansę na wylądowanie na najniższym stopniu podium. Stawiam na zwycięstwo Wojczy - niech będzie ciekawie do końca sezonu.

* ELGROS - BANK SPÓŁDZIELCZY (X)
Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Elgros, ale ja kibicom radzę pozostać do końca tej kolejki bowiem stawiam tu na niespodziankę, którą będzie remis. Bank już w kilku spotkaniach napsuł krwi faworytom i czas w końcu coś uszczknąć. Elgros zapewne ruszy do ataku od pierwszych minut, ale jeżeli Bank to przetrzyma to zrobi się ciekawie.
 
 

 
 
 
Designed by: witollds