Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi XI kolejki spotkań /06.01.2012/ -

* TRANSBLACH - EMBRUK (X) - HIT!!!
Myślę, że ten mecz zdecyduje o tym, czy będziemy świadkami walki o Mistrza w tym sezonie, czy też wszystko będzie już pozamiatane. Przy wygranej Transblachu reszta stawki zostanie daleko w tyle, dlatego za Embrukiem pewnie będzie z 3/4 hali, a to ich zawsze niosło. Trzeba się tylko obudzić i zagrać swoje. Wtedy możemy być świadkami widowiska, o którym długo będziemy pamiętać. A  że strzelcy są wyborni w obu ekipach to stawiam ... na remis

* EMITER - WOJCZA (2)
Na pewno kolejny ciekawy mecz i to mecz walki. Żadna z drużyn nie chce stracić punktu i dlatego będziemy świadkami zaciętego spotkania. Jestem tego pewien. Ważne też jest w jakim składzie zagra Emiter. Ja jednak postawię na Wojczę, bo coś mi się zaczyna wydawać, że to będzie  jedyna ekipa w tym roku, która może coś urwać Transblachowi.

* DOMEX - STAROSTWO (1)

Więcej piłkarsko - Starostwo, więcej waleczności - Domex - dlatego też typowanie tego spotkania jest niezmiernie ciężkie (zresztą jak praktycznie każdego w tej kolejce). Liczę na to, że Domex nie da się zaskoczyć w pierwszej odsłonie, a że druga w wykonaniu Starostwa zawsze jest trochę słabsza stawiam na skuteczny finisz Domexu i jednobramkowe zwycięstwo.

* SŁOPNICE - ELEKTRICAL (2)
Słopnice wysoko pokonały FT, Elektrical rozprawił się z Domexem. Myślę, że to kolejne ciekawe spotkanie i oby piłkarze zapanowali tylko nad nerwami. Nie zazdroszczę w ogóle sędziom tej kolejki. Koniec I rundy będzie jednak dla podnoszącego się z kolan Elektricalu, bo miejsce,  które teraz zajmują w tabeli na pewno ich nie zadowala po wspaniałym sukcesie i 4 miejscu w zeszłym sezonie.

*TRZCIANA - FUTSAL TEAM (1)
No i doczekali się! Spotykają się dwie drużyny, które w tym sezonie nie odniosły jeszcze zwycięstwa. Ba! FT nie ma jeszcze punktu. Pewnie trybuny będą ich niosły, ale na Trzcianę może być to za mało. Stawiam na zwycięstwo Trzciany, ale tak do końca to nie jestem tego pewien.

*
JACKÓWKA - GOL/PROINSTAL (przeniesiony na inny termin?)
Sam jestem ciekaw na jaki? Ale myślę, że w piątek na hali się dogadamy i znajdziemy coś wolnego na hali.
_______________________________________
To koniec I rundy. Za tydzień już runda rewanżowa w MHLF! Jaka była ta pierwsza runda? Kto zachwycił, a kto zawiódł. Podsumowanie 2,5 miesięcznej rywalizacji we wtorek. Liczę też  na wasze wpisy.

 

 
 
 
Designed by: witollds