Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi XII kolejki spotkań /20.01.2012/ -

* WOJCZA - STAROSTWO (0:2) - typ 1  HIT!!!
Wynik z I rundy Wojczanom odbija się czkawką do tej pory. Oj brak ich bardzo, ale chyba nie byli jeszcze zbyt dobrze zgrani. Teraz zapewne będzie inaczej. Stawiam na zwycięstwo podopiecznych Czamary i Wojtasa. Każda strata punktów przez tą drużynę uraduje zapewne ekipy z czołówki. Czas Starostwa chyba już minął, ale może się mylę?!

* EMBRUK - EMITER (5:3) - typ 1 HIT!!!
Rewanż zapowiada się ekscytująco, ale pytanie zasadnicze - czy w Emiterze zagra Arek Skirliński. Jeśli tak to emocje gwarantowane , jeśli nie to przewiduję troszkę szybszy spacerek Embruku.

*
GOL/PROINSTAL - TRANSBLACH (0:3) - typ 2
Wynik z pierwszej rundy kazałby myśleć o wielkich emocjach, ale tych było trochę tylko w II połowie. Pod każdym względem Transblach był lepszy i na jakieś większe problemy graczy Gaika w tym spotkaniu nie ma co liczyć. Przewiduję pewne zwycięstwo lidera i śrubowanie rekordu.

* FUTSAL TEAM - JACKÓWKA (3:10) - typ 2
Z czołówki to praktycznie tylko Jackówka jest takim stuprocentowym pewniakiem. Raczej nie będą mieli problemów ze zdobyciem kompletu punktów. Przy sprzyjających wynikach mogą awansować w tabeli, a jak będzie przekonamy się już jutro.

*ELEKTRICAL - TRZCIANA (2:2) - typ 1
Ten kontrowersyjny wynik znów pewnie powróci w rozważaniach przedmeczowych, ale tym razem 95% szans na zwycięstwo daję Elektricalowi. Trzciana musi trochę poczekać, choć dokonała kilku transferów i zobaczymy czy miały sens. Oby podniosły jakość gry tego sympatycznego zespołu.

* DOMEX - SŁOPNICE (3:4) - typ 1
Pierwsze spotkanie było bardzo zacięte i pewnie to jutrzejsze będzie podobne. Kto tym razem będzie górą? Jak zagra Zbysiu Palacz to tak 60:40 na Domex, jak go nie będzie to pół na pół. Ja jednak postawię na Domex.
_______________________________________
 

 

 
 
 
Designed by: witollds