Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi XIII kolejki spotkań /27.01.2012/ -

* TRANSBLACH - FUTSAL TEAM - typ 1
Nie ma się co rozpisywać. Trochę wzmocniony Futsal Team na pewno nie poradzi sobie z Transblachem. A Transblach śrubuje rekord za rekordem. Już 12 kolejnych zwycięstw i nie zanosi się na to, że w tym tygodniu passa zostanie zakończona.

* TRZCIANA - DOMEX - typ 2
Rewanż tych dwóch zespołów zapowiada się interesująco. Trzciana ostatnia przybyła na mecz w pełnym składzie i jak było z Elektricalem każdy widział. Domex może mieć ciężko, ale jak ławka rezerwowych będzie pełna to wcale tak być nie musi. Stawiam jednak na waleczny Domex, a czy się myliłem to przekonamy się już za dwa dni.

* JACKÓWKA - ELEKTRICAL - typ X

Stawiam na to, że specjaliści od remisów (Elektrical) w tej kolejce powiększą  je o jeszcze jeden. Jackówka na pewno musi wygrać bo i cele wyższe niż przeciwnik. Elektrical na pewno nie ułatwi im zadania i to jest jedno z bardziej hitowych spotkań w tej kolejce.

* SŁOPNICE - STAROSTWO - typ 2
Czas obudzić się z letargu i zacząć grać na swoim normalnym poziomie. To do Starostwa. A było tak pięknie. Na ile i czy w ogóle pozwolą na to Słopnice zobaczymy. Słopniczanie spokojnie wypunktowali ostatnio Domex i pewnie będą chcieli bardzo podtrzymać tę dobrą passę.

*GOL/PROINSTAL - EMITER - typ X
Kolejne zacięte zapewne spotkanie tego dnia. Grający w kratkę Emiter spotyka się z Gol/Proinstal, który w ostatnim tygodniu napsuł trochę krwi Transblachowi. Stawiam na remis bo atuty są tak po jednej , jak i drugiej stronie.

* EMBRUK - WOJCZA - typ 1
W pierwszej rundzie Embruk wygrał i wydaje mi się, że jak zagra tak jak w pierwszej połowie z Emiterem to i z Wojczą sobie poradzi. Co oznacza ten pojedynek dla Wojczy, każdy kto zerknie w tabelę wie to doskonale. W razie wygranej Wojczan sprawa drugiego miejsca w tabeli będzie otwarta dla co najmniej 3 ekip. Ale by się porobiło.
_______________________________________
 

 

 
 
 
Designed by: witollds