Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI  ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16

 Zapowiedzi 14 kolejki spotkań 13.04.2012


Transblach (34pkt) ; Elgros (32pkt) ; Embruk (23pkt) ; Wojcza (21pkt) . Tak wygląda dorobek punktowy przed ostatnią kolejką w MHLF. Jak się to wszystko zakończy.
Ale po kolei.
Transblach musi wygrać z Domexem, albo liczyć na potknięcie Elgrosu w spotkaniu z Embrukiem. Raczej nie ma się co oglądać na innych tylko trzeba robić swoje. Mecz z Domexem dla Transblachu nie będzie spacerkiem , bowiem podopieczni W.Piaskowego grają bardzo dobrze, a większość przegranych spotkań to błędy w końcówkach. Elgros zagra z Embrukiem, który musi co najmniej zremisować to spotkanie jeśli chce stanąć na najniższym stopniu podium (Embruk). Zapewne będzie ciekawie. W pozostałych spotkaniach Bank zagra z Emiterem i jest na pewno faworytem tego spotkania. Istotniejszym dla układu tabeli będzie spotkanie Wojczy (aspirującej do 3 miejsca z waleczną w ostatnich meczach Jackówką.
Układ spotkań sprzyja najlepszym bowiem Elgros i Transblach zagrają na samym końcu, kiedy już wszystko będzie wiadome.
Wg mnie 90% na mistrza dla Transblachu. Co do 3 miejsca to daję 60% iż to Wojcza wyprzedzi na finiszu rozgrywek borykający się z problemami kadrowymi Embruk.
 
 

 
 
 
Designed by: witollds