Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi XIV kolejki spotkań /03.02.2012/ -

* EMBRUK - STAROSTWO - typ 1
Pewnie w I rundzie bardziej zastanawiałem się nad tym jak to spotkanie się ułoży, ale teraz widzę Embruk jako zdecydowanego faworyta tego spotkania. Starostwo co prawda wygrało ostatni mecz ze Słopnicami, ale poziomem gry nie zachwyciło. Embruk natomiast bezproblemowo pokonał aspirującą do podium Wojczę i obok Transblachu ta drużyna na pewno stanie na podium po ostatniej kolejce.

* ELEKTRICAL - TRANSBLACH - typ  2
Zestaw par podobny do tego wyżej , choć szanse Elektricalu choćby na remis oceniam niżej niż Starostwa. Transblach wreszcie doczekał się Ligi, kiedy nie traci punktów i tak powolutku zbliża się do celu, który nie było podium tylko Mistrzostwo Ligi. Co prawda jeszcze sporo spotkań przed nami, ale nic nie wskazuje na to, żeby było inaczej. Elektrical zapewne włączy się do walki o 5-6 miejsce, ale na powtórzenie wyniku sprzed roku chyba już nie ma co marzyć.

* DOMEX - JACKÓWKA - typ 2

Po szczęśliwym zwycięstwie nad Elektricalem Jackówka rozegra zapewne lepsze spotkanie i Domex chyba niewiele wskóra w tym spotkaniu. Gdyby było inaczej czub tabeli byłby z tego bardzo zadowolony. Domex wygrał z Trzcianą, ale w końcówce już brakowało im sił. Jak będzie w tym meczu przekonamy się w piątek.

* SŁOPNICE - TRZCIANA - typ 1
Słopnice zagrały rewelacyjnie końcówkę w meczu ze Starostwem, ale początek był fatalny. Jeśli się tego ustrzegą komplet punktów raczej pewny. Pytanie bez odpowiedzi - w jakim składzie przyjedzie Trzciana? Ale mądrzejsi będziemy dopiero jak zawodnicy wyjdą na parkiet. Ja stawiam na pewne zwycięstwo Słopniczan.

*FUTSAL TEAM - EMITER - typ 2
Futsal Team już nas powoli przyzwyczaił do tego , że zaczyna bardzo dobrze. szkoda tylko, że tak ni jest na końcu spotkania. Ale chłopcy walczą i ambicji nie można im odmówić. W spotkaniu z Emiterem też pewnie będzie podobnie, choć rywal trochę za mocny, żeby pokusić się choćby o jeden punkt. Stawiam na zwycięstwo Emitera i to raczej bez większych problemów.

* GOL/PROINSTAL - WOJCZA - typ X
Chciałbym żeby Gol się przebudził po tym katastrofalnym spotkaniu z Emiterem i zawalczył tak jak z Transblachem. Wtedy bylibyśmy świadkami może nawet i najlepszego spotkania w tej kolejce. Wojcza natomiast zdaje sobie sprawę z tego, że każda nawet najmniejsza strata punktów może oddalić ich od upragnionego podium. Więcej szans typerzy dadzą zapewne Wojczanom, ale... Poczekajmy do piątku!
_______________________________________
 

 

 
 
 
Designed by: witollds