Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi V kolejki spotkań /10.02.2012/ -

* EMITER - ELEKTRICAL (PRZEŁOŻONY NA INNY TERMIN)


* EMBRUK - GOL/PROINSTAL(1)
Po remisie Transblachu Embruk zbliżając się do lidera nie potraktuje na pewno ulgowo graczy Gola. Przewiduję zwycięstwo Embruku bo motywacja i umiejętności chyba większe niż po drugiej stronie boiska. Gol/Proinstal po przegranych z Emiterem i Wojczą na pewno nie odpuści, ale o podium chyba już nie myśli.

* STAROSTWO - TRZCIANA (1)

Starostwo zagrało dobre zawody z Embrukiem i musi wygrać to spotkanie, aby zająć na koniec Ligi co najmniej 5 miejsce. Walka o to miejsce pewnie będzie trwała do końca rozgrywek, bo kandydatów jest wielu. Trzciana tak trochę w kratkę, a o ostatnim spotkaniu trzeba i należy jak najszybciej zapomnieć. Stawiam na zwycięstwo teamu P.Pięty.

* TRANSBLACH - DOMEX (1)
W pierwszej rundzie atomowa końcówka Domexu o mało co nie spowodowała straty punktów przez Transblach, ale teraz o powtórzenie tego wyniku (chodzi o Domex) będzie chyba ciężko, bowiem Transblach tracąc choćby 2 punkty może sobie utrudnić sytuację w tabeli. Domex walczący i wierzący do końca w sukces to recepta na graczy Transblachu. Stawiam na Transblach.

*WOJCZA - FUTSAL TEAM (1)
Mecz bardzo zbliżony do poprzedniego. Wojcza musi ciężko walczyć w każdym spotkaniu i wygrywać, aby nie pozbawić się szans na podium. Każda strata punktów znacznie ich oddali od tego celu. W tym spotkaniu tak nie będzie. Wygra Wojcza , bo inny wynik raczej nie wchodzi w rachubę

* JACKÓWKA - SŁOPNICE (X)
Podbudowani wysokim zwycięstwem nad Trzcianą gracze Słopnic bedą trudnym orzechem do zgryzienia dla zawodników Jackówki. Każdy mecz tych drużyn to walka i jeszcze raz walka. Jeśli gracze Słopnic przetrzymają pierwsze 10 minut to może być naprawdę ciekawie. Stawiam na remis i praktycznie jedyną niespodziankę tej kolejki. Siwy na pewno jeszcze bardziej naładuje swoje akumulatory po tym moim wpisie.
_______________________________________
 

 

 
 
 
Designed by: witollds