Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi XVI kolejki spotkań /24.02.2012/ -


* SŁOPNICE - TRANSBLACH (2)
Na 7 kolejek przed końcem Ligi Transblach nie może sobie pozwolić na stratę choćby punktu w spotkaniu z trochę nieobliczalnymi Słopnicami. Tak pewnie się stanie, bo inny wynik jak zwycięstwo Transblachu byłby wielką sensacją. Słopnice tak trochę w kratkę - obok świetnych spotkań pojawiają się też takie mdłe i bez wyrazu. Oby teraz stworzyli nam piękne widowisko na początku kolejki.

* GOL/PROINSTAL - STAROSTWO (X)

Trudny mecz dla obu ekip i bardzo ważny dla układu tabeli. Porażka jednej z drużyn zaprzepaści praktycznie szanse na 5 miejsce w tegorocznej Lidze. Ważną rzeczą jest też to - w jakich składach zagrają obie ekipy, bo z tym jest w tym sezonie duży problem.

* FUTSAL TEAM - EMBRUK (2)
FT bardzo poprawił grę w porównaniu z pierwszą rundą, ale na walczący o obronę Mistrzostwa Embruk to będzie zapewne za mało. Tak więc na pierwsze punkty w tym sezonie będą musieli nadal czekać. Embruk jeszcze się nie poddał i teraz musi liczyć nie tylko na siebie , ale i na innych.

*ELEKTRICAL - WOJCZA (1)
Kolejne ciekawe spotkanie i zapewne wielkie emocje do których przede wszystkim Elektrical nas już w tym sezonie przyzwyczaił. Wspaniałe spotkanie z Transblachem i wielki dramat w końcówce. Teraz jednak będzie inaczej. Wojcza tylko przy niesamowitej końcówce i sprzyjających wynikach może wylądować na II miejscu w tabeli i ta sytuacja może wprowadzić już w tym meczu zbyt dużą nerwowość. Stawiam na piękny mecz i minimalne zwycięstwo Elektricalu.

* DOMEX - EMITER (2)
Dwa razy się to nie zdarzy. Przynajmniej tak mi się wydaje. Emiter, grający ostatnio o niebo lepiej niż na początku sezonu będzie faworytem w tym spotkaniu. I nie ma się co oglądać na to, jak było w pierwszej rundzie, bo to już inne zespoły. Z Domexu trochę uszło powietrze i raczej o punkty w tym spotkaniu będzie bardzo ciężko.

* TRZCIANA - JACKÓWKA (2)
Jackówka zapewne odniesie kolejne zwycięstwo, bo musi wygrać, by za chwilę nie okazało się , że nawet najniższy stopień podium oddalił się na dobre. Jest w tym meczu faworytem, ale takim samym faworytem było Starostwo, a jak się skończyło wszyscy pamiętają. Nikogo w tym roku nie wolno lekceważyć i do każdego spotkania należy podejść maksymalnie skoncentrowanym. Tak uczyniła Trzciana w ostatniej kolejce i niektórzy pewnie chcieliby powtórki w tym meczu. Ja jednak stawiam na bardziej doświadczoną i lepszą kadrowo Jackówkę.
_______________________________________
 

 

 
 
 
Designed by: witollds