Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi XVII kolejki spotkań /02.03.2012/ -


* STAROSTWO - JACKÓWKA (PRZEŁOŻONY)


* TRANSBLACH - TRZCIANA (1)

Transblach coraz bliżej wymarzonego Mistrzostwa i w tym meczu także jest zdecydowanym faworytem. Chciałbym , aby Trzciana zagrała tak jak ze Starostwem, a wtedy byłoby emocjonująco także i na trybunach. Będzie ciężko o taki scenariusz, ale pomarzyć zawsze można.

* EMITER - SŁOPNICE (1)
Emiter nie ustaje w walce o 5 miejsce, bo na wyższe już chyba za późno. Dlatego też, mając w myślach swoje znakomite występy w poprzednim sezonie powinien pewnie zdobyć kolejne 3 pkt. Słopnice tak trochę w kratkę i widać już spore braki kondycyjne. Rewelacyjna pierwsza połowa z Transblachem to trochę za mało, aby z silniejszymi rywalami zdobyć chociaż punkt. Tak też przewiduję, że będzie w tym meczu.

*WOJCZA - DOMEX (1)
Co mieli stracić to już stracili. To zdanie oczywiście o Wojczy. Czas zakasać rękawy i powalczyć o zwycięstwa już do końca bo szanse (choć małe) na pudło jeszcze są i nie ma się co załamywać. Domex jest zagadką i to może być ta trudność dla Wojczan. Z.Palacz to dobry duch zespołu i jeżeli pojawi się na parkiecie to zapewne będzie o wiele ciekawiej. Ja jednak stawiam na Wojczę.

* EMBRUK - ELEKTRICAL (X)
Ostatnio padło na Wojczę, a teraz czas na Embruk. Zdecydowanie poniżej swojej wartości grający Elektrical (chodzi oczywiście o pierwszą rundę) nareszcie się obudził i myślę, że powalczy jeszcze z Emiterem o to 5 miejsce. Wtedy ten sezon nie byłby na pewno stracony. Embruk trochę wyczekujący na potknięcia głównego konkurenta do mistrzostwa (Transblachu) nie powinien zapomnieć o tym, że tuż za nimi czyha Jackówka. Stawiam na remis i super ciekawy pojedynek.

* FUTSAL TEAM - GOL/PROINSTAL (2)
Myślę, że więcej z gry ma Gol/Proinstal i to on odniesie zwycięstwo w tym spotkaniu. Futsal Team walczy bardzo dzielnie i zapewne w tym spotkaniu będzie wreszcie chciał zdobyć pierwszy wymarzony punkt. Czy tak się stanie przekonamy się już jutro. Panowie z Gola - wkrótce Wielkanoc, więc czas rozdawania prezentów już dawno się skończył. To też i do mnie samego.
_______________________________________
 

 

 
 
 
Designed by: witollds