Patronat medialny

ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

Zapowiedzi XVIII kolejki spotkań /09.03.2012/ -

* ELEKTRICAL - GOL/PROINSTAL (X)
Zapewne będzie to ciekawe spotkanie, ale o wiele niższa stawka niż by się wcześniej spodziewano. Obie ekipy, a także Starostwo i Emiter maksimum co mogą wydrzeć w tym sezonie to 5 miejsce. Więcej szans kibice zapewne dadzą Elektricalowi, który wyraźnie łapie drugi oddech. Gol tak w kratkę i raczej poniżej oczekiwań. Stawiam jednak na remis z małym plusem na Elektrical.

*
DOMEX - EMBRUK (2)
Nic się nie będę rozpisywał. Embruk musi wygrać wszystko do końca i wygra w tym spotkaniu. Domex obok świetnych spotkań (np. z Transblachem czy Emiterem w I rundzie) teraz wyraźnie spuścił z tonu i raczej nie będzie w stanie zagrozić ekipie walczącej o mistrzostwo.

* SŁOPNICE - WOJCZA (2)
Wojcza, aby wskoczyć na najniższy stopień podium takie mecze jak ten musi wygrać i raczej wygra. Słopnice to tak trochę jak Domex - udane mecze przeplatają ze słabymi. Jednak stawiam na Wojczan, którzy mają zdecydowanie zbyt dużo do stracenia.

*TRZCIANA - EMITER (2)
Dla Emitera 5 miejsce to maksimum co mogą osiągnąć w tym sezonie. Aby tak się stało mecz z Trzcianą muszą rozstrzygnąć na swoją korzyść. Dla Trzciany to spotkanie, w którym mogą pokusić się choćby o punkt, ale muszą skoncentrowani grać od pierwszej do ostatniej minuty. Świetna druga połowa z Transblachem to trochę mało, aby zagrozić najlepszym.

* FUTSAL TEAM - STAROSTWO (2)
Starostwo zagrało bardzo dobry mecz z Jackówką (4:6) i jeśli wystąpi w takim składzie jak we środę to nie będzie mieć najmniejszych problemów z pokonaniem najsłabszej, ale bardzo walecznej i ambitnej ekipy jaką jest Futsal Team. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Starostwa

* JACKÓWKA - TRANSBLACH (X)
Ten mecz nam sporo wyjaśni. Transblach musi wygrać bo na jego potknięcie czeka już przyczajony Embruk. Jackówka w przypadku zwycięstwa włączy się w walkę o mistrza. Oj będzie się działo. Oby tylko w sportowej atmosferze. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, więc postawię na remis, który niektórych zapewne ucieszy.