Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi XIX kolejki spotkań /09.03.2012/ -


*
Pozostały juz tylko 4 kolejki do zakończenia Ligi. Od dzisiaj trochę inne zapowiedzi skupiające się przede wszystkim na ekipach walczących w jakby dwóch grupach: pierwsza (walka o podium) , druga (walka o miejsca 5-9).
Grupa tzw."medalistów":
W XVIII kolejce cała czołowa czwórka zagra z innymi drużynami i spodziewać się można kompletu punktów dla całego kwartetu. Embruk(48pkt) zagra ze Słopnicami(16pkt) ; Wojcza (39pkt) wygra zapewne z Trzcianą; Transblach(52pkt) spotka się ze Starostwem(25pkt) i tu może być ciekawie bowiem Starostwo walczy jeszcze o 5 pozycję, ale musi ten mecz wygrać. Transblach nie może sobie pozwolić na stratę punktów bo na to czeka już Embruk i nawet Jackówka. Ostatnia z wielkiej czwórki Jackówka(42pkt) będzie mieć najtrudniejszego rywala, a mianowicie Emiter(29pkt), który także walczy o 5 miejsce w Lidze. Te dwa ostatnie spotkania na pewno przyniosą najwięcej emocji.
Z kim zagrają jeszcze czołowe zespoły Ligi:
Transblach(52) - Starostwo, Emiter, Wojcza, Embruk
Embruk (48) - Słopnice, Trzciana, Jackówka, Transblach
Jackówka (42) - Emiter, Wojcza, Embruk, Gol/Proinstal
Wojcza (39) - Trzciana, Jackówka, Transblach, Emiter
Z tego zestawu wynika, że w końcówce sezonu naprawdę może być ciekawie bowiem nawet Jackówka, która jest trzecia może jeszcze powalczyć nawet o Mistrzostwo (choć szanse teamu Siwego są naprawdę czysto matematyczne).
Grupa 5-9:
Gol/Proinstal zagra z Domexem, z którym w pierwszej rundzie odniósł szczęśliwe zwycięstwo. Ale trzeba powiedzieć, że Gol to już jednak trochę inna druzyna niż ta z pierwszej rundy. Będzie ciężko, ale trezba zdobyć 3pkt. Słopnice zagrają z Embrukiem i będą mieć kłopot ze zdobyciem choćby 1pkt, który tak naprawdę nie poprawi ich sytuacji w tabeli. Elektrical zapewne zainkasuje 3 pkt w spotkaniu z Futsal Team. Trudno o punkty będą mieć także Starostwo (z Transblachem) oraz Emiter (z Jackówką).
Z kim jeszcze zagrają:
Emiter (29pkt) - Jackówka, Transblach, Starostwo, Wojcza
Gol/Proinstal(26pkt) - Domex, Słopnice, Trzciana, Jackówka
Starostwo (25pkt) - Transblach, Elektrical, Emiter, Domex
Elektrical (20pkt) - Futsal Team, Starostwo, Domex, Słopnice
Słopnice (16pkt) - Embruk, Gol/Proinstal, Futsal Team, Elektrical
Chyba najłatwiejszych rywali (mówiąc niegrzecznie) ma Elektrical i Gol/Proinstal i chyba Gol stoczy ciężką batalię z Emiterem o 5-6 miejsce. Ale o tym przekonamy się w kwietniu.

_______________________________________
 
 

 
 
 
Designed by: witollds