Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi XX kolejki spotkań /23.03.2012/ -


*
Nie zmienił się układ sił na czele tabeli LHLF po ostatniej XIX kolejce. Cała dominująca w rozgrywkach czwórka wygrała swoje spotkania. Pozostały juz tylko 3 kolejki do końca Ligi i będą to decydujące chwile dla walczących o podium.
Embruk zapewne spokojnie upora się z grajacą praktycznie o nic Trzcianą, ale pozostałe ekipy z czuba tabeli mają juz gorzej. Transblach zagra z poprawnie ostatnio grającym Emiterem i tu może być ciekawie. Spotkanie, które powinno zainteresować większość kibiców to mecz pomiędzy Jackówką i Wojczą. Różnica 3 pkt może zostać zniwelowana. Jeśli wygra Wojcza Jackówka może zapomnieć już o drugim miejscu, a i o trzecie będzie też ciężko. Liczyć się będzie bilans bezpośrednich spotkań.

Z kim zagrają jeszcze czołowe zespoły Ligi:
Transblach(55) - , Emiter, Wojcza, Embruk
Embruk (51) - Trzciana, Jackówka, Transblach
Jackówka (45) - Wojcza, Embruk, Gol/Proinstal
Wojcza (42) - TJackówka, Transblach, Emiter
Jak widać - zapowiada się niezwykle emocjonujaca końcówka, a już wszyscy martwili się , że będzie nudnie. Oj nie będzie, a gdyby jeszcze Emiter urwał punkciki Transblachowi to ostatnie dwie kolejki będą niesamowite.
Grupa 5-12:
Gol/Proinstal po ostatnich udanych spotkaniach w przypadku zwycięstwa nad Słopnicami zwiększy niebywale szanse na 5 miejsce, a po kiepskim poczatku II rundy to naprawdę świetny wynik. Elektrical zagra w ważnym spotkaniu ze Starostwem i to będzie mecz , którego stawką jest także walka o 5-6 miejsce. Domex i Futsal Team to ostatnia para i tutaj może być bardzo ciekawie, bowiem Futsal team znakomicie zaprezentował się podczas ostatniego turnieju doprowadzając do małego szoku graczy Jackówki.
Z kim jeszcze zagrają:
Emiter (29pkt) - Transblach, Starostwo, Wojcza
Gol/Proinstal(29pkt) - Słopnice, Trzciana, Jackówka
Starostwo (25pkt) - Elektrical, Emiter, Domex
Elektrical (23pkt) - Starostwo, Domex, Słopnice
Słopnice (16pkt) - Gol/Proinstal, Futsal Team, Elektrical
_____________________________________
 
 

 
 
 
Designed by: witollds