Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi XXI kolejki spotkań /30.03.2012/ -


*
Ostatnia kolejka wprowadziła spore zamieszanie w czubie tabeli i tak naprawdę teraz to już nie wiadomo. Transblach zrobił ukłon w stronę Embruku i chyba chce nas trzymać w niepewności do ostatniego spotkania 13 kwietnia. czyżby to miał być mecz o Mistrza. czyżby Embruk jako pierwsza ekipa w historii Ligi miał być dwa razy z rzędu Mistrzem. Embruk musi wygrać dziś z Jackówką, bo jeżeli Transblach pokona Wojczę, a Jackówka Embruk, to kwestia mistrzostwa anno domini 2012 już dzisiaj będzie znana.
Wojcza po wyśmienitym spotkaniu z zagubioną całkowicie Jackówką też dzisiaj musi zagrać mecz życia, bo to trzecie miejsce wcale nie jest jeszcze takie pewne. Zobaczymy jak będzie.

Z kim zagrają jeszcze czołowe zespoły Ligi:
Transblach(56) -  Wojcza, Embruk
Embruk (54) -  Jackówka, Transblach
Wojcza (45) -Transblach, Emiter
Jackówka (45)
-  Embruk, Gol/Proinstal


Grupa 5-8
Gol/Proinstal po ciężkim spotkaniu z walecznymi Słopnicami wyszedł na 5 miejsce. Do tego doszedł jeszcze dzisiejszy walkower nad Trzcianą. Jeżeli Emiter nie wygra dzisiaj ze Starostwem to właśnie chłopcy z Gola zapewnią sobie 5 miejsce. Ten układ zadowoliłby pewnie Jackówkę, bowiem wtedy Gol w ostatnim spotkaniu właśnie z podopiecznymi Zdzicha Pucha zagrałby już praktycznie o przysłowiową pietruszkę. Emiter musi wygrać wszystko do końca i liczyć na korzystny wynik Jackówki z Golem, a wtedy to właśnie elektrycznym przypadnie 5 miejsce. Szanse na 6 miejsce ma Starostwo, ale bezwzględnie musi wygrać dzisiaj właśnie z Emiterem. Elektricalowi pozostaje juz tylko walczyć o 7 miejsce, co jest chyba sporym rozczarowaniem zespołu, który obok Emitera urwał punkty Transblachowi.
Emiter (30pkt) - Starostwo, Wojcza
Gol/Proinstal(35pkt) - Jackówka
Starostwo (28pkt) -  Emiter, Domex
Elektrical (23pkt) -  Domex, Słopnice

_____________________________________
 
 

 
 
 
Designed by: witollds