Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi XXII kolejki spotkań /13.04.2012/ -


*
Mimo dwóch niespodzianek w przedostatniej kolejce , to jednak niewiele wniosły one jeśli chodzi o układ w tabeli przed finałowymi spotkaniami.

Z kim zagrają jeszcze czołowe zespoły Ligi:
Transblach(56) -   Embruk
Embruk (54) -  Transblach
Wojcza (48) - Emiter
Jackówka (48)
-  Gol/Proinstal

Transblach zagra jako ostatni z Embrukiem i będzie to mecz o Mistrza 2012r.!!! Czy będzie to hit tej ostatniej kolejki? Okaże się, ale obie drużyny muszą zagrać o niebo lepiej niż w ostatniej kolejce. Gorsza sytuacja jest w Embruku. Trapiony kontuzjami nie przystąpi do tego najważniejszego meczu sezonu w najsilniejszym składzie. Transblachowi wystarczy remis do mistrzostwa, ale ze strony zawodników Gaika na minimalizm nie ma co liczyć. Zapewne godnie będą chcieli przejąć koronę Mistrza od Embruku i zapewne tak się stanie. Jeśli wygra Embruk to będzie to pierwsza drużyna od 2006r., która dwa lata z rzędu zdobyła Mistrza. Obie ekipy mają zapewnione co najmniej drugie miejsce, a więc na nikogo nie muszą się oglądać.
Trzecie miejsce dla Wojczy lub Jackówki. Obie ekipy mają taką samą ilość punktów, ale bezpośredni bilans spotkań jest lepszy dla Wojczy. Jackówka zagra z Gol/Proinstal, który walczy z Emiterem o 5 miejsce. Podopieczni Pucha są faworytami tego meczu i każdy inny wynik niż zwycięstwo Jackówki będzie niespodzianką. Wojcza w przypadku wygranego spotkania przez Jackówkę będzie musiała wygrać mecz właśnie z Emiterem. Tak się jakoś poukładał terminarz i w tych 3 meczach omówionych wyżej zagra 6 najlepszych zespołów tegorocznej LHLF.
W pozostałych spotkaniach Domex zawalczy zapewne ze Starostwem, Słopnice z Elektricalem, a będący nadal bez punktów Futsal Team zagra z Trzcianą i być może zdobędzie wreszcie upragnione punkty.

Kończy się tegoroczna Liga. Trwała ona prawie 6 miesięcy. Z dystansu czasu widać, że ta forma niezbyt się sprawdziła. Jak wyglądać będą rozgrywki w przyszłym sezonie? Chyba nadszedł czas na zmiany. Ale to już zmartwienie organizatora rozgrywek 2012/2013.

Ze swej strony dziękuję wszystkim ekipom bez wyjątku, które uczestniczyły w tegorocznych rozgrywkach. Dziękuję też za trafne podpowiedzi, przepraszam za błędy, których niestety nie udało się mi uniknąć i wierzę głęboko w to, że te prawie 6 lat prowadzenia przeze mnie rozgrywek nie pójdzie na marne. Limanowa zasłużyła sobie na Ligę Halową czego przykładem mogą być też kibice, którzy co piątek meldowali się na hali przy ZSS nr 3.
Nie mogę zapomnieć też o tych, którzy trochę z boku pomagali, bo przecież sam nie zrobię nic porządnie. Panu Dyrektorowi ZSS nr 3 za wyrozumiałość i cierpliwość, za to wspaniałe "akwarium" (świetna sprawa), P. H. Garcarzowi i P. Romkowi
za wsparcie organizacyjne i te wszystkie turnieje charytatywne, Markowi i Dawidowi Musiałom za pomoc podczas większości turniejów charytatywnych. Na koniec dziękuję sędziom, którzy przez ostatnie lata starali się prowadzić rozgrywki. Może czasem coś źle gwizdnęli, ale nikt nie jest  nieomylny. Nie myli się tylko ten co nic nie robi. Na koniec dziękuję wszystkim forumowiczom za te setki wpisów. Może czasem emocje były większe od rozsądku, ale tak to już jest w tym naszym sporcie. Ważne żeby opamiętanie przyszło w odpowiednim momencie. Zapamiętajcie to drodzy piłkarze i kibice na kolejne sezony.

I pamiętajcie - finał Ligi 14.04.2012r. w sobotę w LDK o godz. 16.00 na który zapraszam wszystkich bez wyjątku.

_____________________________________
 
 

 
 
 
Designed by: witollds