Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI  ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16

 Zapowiedzi 3  kolejki spotkań /18.11.2011/

* WOJCZA - ELGROS
Zapewne bardzo ciekawe spotkanie. Elgros trochę poniżej oczekiwań w spotkaniu z Emiterem. Także i Wojcza zagrała nienajlepiej w potyczce z Transblachem. Zapowiada się na zacięte i pełne emocji spotkanie. Więcej szans w tym meczu daję ekipie Elgrosu, ale może Wojcza czymś zaskoczy. Przekonamy się o tym już w najbliższy piątek.

* BANK SPÓŁDZIELCZY - TRANSBLACH
Bank był o włos od pierwszego zwycięstwa w poprzedniej kolejce, ale zabrakło konsekwencji w ostatnich minutach spotkania z Jackówką. Transblach przejechał sie po Wojczy i także w tym spotkaniu nie powinien mieć kłopotów z ambitnymi Bankowcami. Stawiam na pewną wygraną podopiecznych J.Gaika.

* DOMEX - JACKÓWKA
W tym meczu zdarzyć się może wszystko. Domex ambitnie walczyl o pierwsze punkty w spotkaniu z Embrukiem, ale nie udało się. Jackówka natomiast trochę rozczarowała w remisowym meczu z Bankiem, choć pokazała, że należy walczyć do końca. Mimo wszystko stawiam na minimalną wygraną ekipy "Siwego".

* EMITER - EMBRUK
Chyba najbardziej wyrównana para tej kolejki. Niech nie mylą was miejsca w tabeli i zdobyte punkty ponieważ Emiter przegrał z Transblachem i Elgrosem (chyba faworytami Ligi), a Embruk jeszcze nie przegrał, ale potykał się z Domexem i Jackówką. Zapowiada się na mecz pełen emocji i oby tylko głowy za bardzo się nie zagrzały. Typuję remis.
 
 

 
 
 
Designed by: witollds