Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI  ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16

 Zapowiedzi 4  kolejki spotkań /09.12.2011/

* DOMEX - EMITER
Mecz drużyn, które nie odniosły jeszcze zwycięstwa w tegorocznej Lidze. To taki ostatni gwizdek dla obu ekip. Przegrana jednej z drużyn już raczej pozbawi ją szans na walkę o czołowe miejsca w Lidze, albo przynajmniej bardzo je zminimalizuje. Ja stawiam na remis.

* JACKÓWKA - TRANSBLACH
Tak się jakoś poukładały te nasze terminarze, że ten piątek to dwa spotkania pomiędzy Jackówką i Transblachem. I nie ma co mówić. Każdy inny wynik w MHLF oprócz zwycięstwa Transblachu będzie wielką niespodzianką. Ja liczę na wielkie emocje i spotkanie zacięte od pierwszej do ostatniej minuty. Stawiam na zwycięstwo Transblachu

* ELGROS - BANK SPÓŁDZIELCZY
Po ostatnim słabym występie Elgrosu i raczej szczęśliwym remisie z Wojczą, w tym meczu wszystko jest możliwe. Co prawda Bank ma mały dorobek punktowy, ale gra bardzo dobrze. Elgros jest wg mnie obok Embruku ekipą, która może i powinna nawiązać walkę z Transblachem o mistrzostwo, ale trzeba zacząć grać zespołowo - popisy indywidualne nic dobrego nie wnoszą.


* EMBRUK - WOJCZA <HIT>
Postawa Embruku bardzo mnie zaskakuje ,oczywiście in plus. Drużyna ta nie przegrała jeszcze spotkania i gdyby w tym meczu zainkasowała 3 pkt bardzo utrudniłaby sytuację Wojczy. Wydaje mi się, że to najciekawsza para tej kolejki w MHLF, ale tak prawdę mówiąc w tej Lidze wszystkie mecze są ciekawe i mniej przewidujące niż w LHLF.
 

 

 
 
 
Designed by: witollds