Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI  ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16

 Zapowiedzi 5  kolejki spotkań /23.12.2011/

* EMITER - JACKÓWKA (2)
Ten mecz zdecyduje o tym, czy Emiter zaistnieje w tegorocznej Lidze. Bez zdobyczy punktowych do tej pory, ale z wielkim sercem do gry. O punkty tym razem będzie też ciężko, bowiem młoda Jackówka nadal liczy się w walce o podium i na pewno jest faworytem także i  tego spotkania. Stawiam na wygraną Jackówki.

* WOJCZA - DOMEX (X)
To spotkanie dwóch solidnych drużyn, które trochę nieszczęśliwie straciły punkty w kilku meczach. Więcej do powiedzenia będzie miała Wojcza i to na pewno w niej kibice upatrują faworyta spotkania. Domex po ostatnim wyśmienitym meczu przeciwko Emiterowi będzie zapewne chciał kontynuować tą dobrą passę. Liczę na wielkie emocje i stawiam na remis.

* BANK SPÓŁDZIELCZY - EMBRUK (1)
No cóż panie JM - trzeba wstrząsnąć trochę młodą drużyną, bo w przypadku ostatnich dwóch tegorocznych kolejek zadyszka jest niewskazana. Na drodze wicelidera staje bojowo nastawiony Bank, który łatwo skóry nie sprzeda. Myślę, że właśnie ta waleczność zdecyduje o końcowym triumfie Bankowców. Jest jeszcze szansa dla Embruku, ale zawodnicy powinni  bardziej myśleć o grze niż o patrzeniu na tabelę. Trochę tak na przekór, z małym ryzykiem stawiam na Bank.


* TRANSBLACH - ELGROS (1)  <HIT>
Już kibice ostrzą sobie zęby na to spotkanie. Elgros wygrywa, ale gra niezbyt widowiskowo. Mimo wielu punktów zdobytych w dotychczasowych spotkaniach trochę mnie rozczarowuje. Ale być może to ten piątek pokaże prawdziwe oblicze Elgrosu, który obok Transblachu dysponuje chyba najlepszym składem. Transblach będzie chciał pokazać rywalowi miejsce w szeregu i szykuje się mecz, który jednej z drużyn otworzy na pewno troszkę szerzej drzwi w walce o mistrzostwo. Ja stawiam na Transblach, ale tak na 100% to nie jestem przekonany do tego mojego typowania.
 

 

 
 
 
Designed by: witollds