Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi V kolejki spotkań /25.11.2011/ -

* SŁOPNICE - TRANSBLACH (2)
Kolejne 3 pkt dla Transblachu - to jest pewne. Słopnice muszą odbudować się po dotkliwej porażce z Emiterem, ale w tym spotkaniu pewnie tego nie uczynią. Transblach rządzi i to w obu ligach, ale pewnie wielu chciałoby inaczej. Tylko kto im zagrozi. Wątpię, by uczynił to już teraz zespół ze Słopnic.

*
GOL/PROINSTAL - STAROSTWO (2)
Drużyny o odmiennych całkowicie humorach. Gol, który musi wziąć się do roboty bo miejsce pod koniec 10-tki na pewno nie jest tym na co liczyli zawodnicy oraz Starostwo - zespół już tytułowany jako "czarny koń" Ligi. Pożyjemy , zobaczymy. Wydaje mi się, że rozpędzony pociąg Starostwa może ostro przejechać się po Golu, ale obym się mylił. Ma być ciekawie i tyle. Stawiam na minimalne zwycięstwo teamu Pięty.

* FUTSAL TEAM - EMBRUK (2)

Ile? No właśnie. Chyba tylko tyle o tym spotkaniu, bo niesamowicie mocny Embruk zapewne juz na początku spotkania będzie chciał rozwiać wątpliwości, kto jest lepszy. Nie wietrzę tu żadnej sensacji , bo pomimo stłuczonej głowy jestem realistą. Wygra Embruk i to zdecydowanie!

* ELEKTRICAL - WOJCZA (X)
Obie drużyny muszą ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść. Remis to radość dla pozostałych. Co do Elektricalu to Panowie - wypadałoby po miesiącu wreszcie zwyciężyć. Czas podwinąć rękawy i zostawić naprawdę trochę potu na parkiecie. Od 4 ekipy poprzedniego sezonu mam prawo tego wymagać. Wojcza natomiast - to obok Starostwa kandydat do walki o najniższy stopień podium. Chyba są mocniejsi od "elektrycznych", ale , oby ich ta wiara we własne możliwości i umiejętności zbytnio nie zgubiła. Stawiam na remis i coś mi się wydaje, że pewnie tak będzie.

* DOMEX - EMITER (1)
Domex - ekipa, która na razie jako jedyna wycisnęła trochę potu z Transblachu spotyka się z rozpędzonym Emiterem. Czy Emiter to już ten sprzed roku - przekonamy się w piątek. Ja tak trochę pewnie na przekór wszystkim wietrzę niespodziankę i stawiam na zwycięstwo podopiecznych W. Piaskowego. Domex jak na razie mimo braku większej zdobyczy punktowej pozostawia prawie w każdym spotkaniu dobre wrażenie. Ważna jest jeszcze atmosfera w zespole i panowie nie zapomnijcie o tym. czasami tak bywa, że punkty zostawia się już w szatni.

*
TRZCIANA - JACKÓWKA (2)
Para  podobna do tej z Transblachem i Embrukiem. Pytanie - ile? Może nie aż tak, ale faworyt jest tylko jeden. Przytępiona trochę Jackówka będzie chciała pokazać swą siłę i odzyskać wigor z początku sezonu. Raczej jestem pewien, że jej się to uda. Trzciana - coś tak bez walki  chce w tym sezonie zdobyć punkty. Tak nie można. Do walki panowie! Stwórzcie na koniec tej kolejki pojedynek o którym będziemy długo wspominać! Może tak jak wtedy ..."gdy orkiestra grała, a Titanic tonął".
 

 

 
 
 
Designed by: witollds