Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI  ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16

 Zapowiedzi 6  kolejki spotkań /30.12.2011/

* EMBRUK - TRANSBLACH (2)<HIT>
Kto by przypuszczał, że w tym spotkaniu Transblach będzie walczył z Embrukiem o powrót na fotel lidera?! Ale stało się i trzeba mocno wziąć się do pracy, bo kolejna strata punktów może być naprawdę trudna do odrobienia. Embruk jak na razie na wielki plus - gra ładnie dla oka i jest konsekwentny w dążeniu do celu. Ja jednak stawiam na doświadczenie i pewną wygraną Transblachu.

*DOMEX - BANK SPÓŁDZIELCZY (1)
Przyznam szczerze, ze podoba mi się gra Domexu i wydaje mi się, że to oni odniosą w tym spotkaniu zwycięstwo. Bank też stracił pechowo kilka punktów i jeżeli chce zająć miejsce w górnej połówce tabeli to czas zacząć wygrywać. Ale zobaczymy jak będzie.

* EMITER - WOJCZA (2)
No i bądź tu mądry człowieku. Gdyby ten mecz był przed tygodniem to na 100% postawiłbym na Wojczę, a tak szykuje się nam gratka dla kibiców i typerów. Zapewne będzie ciekawie, ale pod warunkiem, że Emiter już na pewno obudził się z letargu. Ja jednak stawiam na walczaków, czyli na Wojczę. W piątek okaże się czy miałem rację.


* JACKÓWKA - ELGROS (2)
Nie po to wygrywa się z faworytem Ligi, żeby tracić punkty z Jackówką. Ale Jackówka to ekipa ambitnych młodych ludzi, którzy na pewno będą starali się odgryźć za niespodziewaną porażkę z Emiterem. Będzie im na pewno ciężko. Elgros przy dobrym układzie może zakończyć stary rok na fotelu lidera. Przekonamy się!
 

 

 
 
 
Designed by: witollds