Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI  ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi VI kolejki spotkań /18.11.2011/ - 3 mecze z kolejki nr 6 z dn. 02.12.2012r. rozegrane awansem

* STAROSTWO - JACKÓWKA
W tej okrojonej VI kolejce to chyba najciekawsze zestawienie. Obie ekipy zdecydowanie na plus w tegorocznych rozgrywkach. Nadszedł nareszcie czas zweryfikować możliwości obu zespołów. Jackówka niesamowicie mocna z pragnieniem zdobycia Mistrza, ale Starostwo nie po to zbudowało taką mocną ekipę, żeby poddać się bez walki w takim spotkaniu. Oj będzie się działo! Stawiam na wygraną Starostwa, ale po ciężkiej walce.

* TRANSBLACH - TRZCIANA
Transblach zapewne będzie chciał wygrać bardzo wysoko, aby bez problemu powrócić na fotel lidera. Szansa jest tym większa, że w przeciwieństwie do Jackówki mają na pewno łatwiejszego rywala. Trzciana po pierwszych dwóch bardzo dobrych w ich wykonaniu spotkaniach trochę spuściła z tonu, ale być może zmobilizują się na tyle, aby ten mecz kibice długo zapamiętali.

* EMITER - SŁOPNICE
Emiter powoli wraca do gry, ale jak na razie straty są bardzo duże. Na ich szczęście jest jeszcze runda rewanżowa, bo tak to byłoby już raczej "pozamiatane". Słopnice zapewne będą chciały utrzymać się w górze tabeli i dlatego walki w tym spotkaniu nie zabraknie. Stawiam na wygraną podopiecznych Jacka Biedy.
 
 

 
 
 
Designed by: witollds