Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI  ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16

 Zapowiedzi 7 kolejki spotkań /06.01.2012/

* BANK SPÓŁDZIELCZY - EMITER (1)
Po ostatniej kolejce nie może być inaczej. Bank zagrał bardzo dobry mecz z Domexem, a Emiter nie istniał po przerwie z Wojczą. Chyba , że... Raczej w tym spotkaniu na niespodziankę nie ma co liczyć, ale któż stawiał na zwycięstwo elektrycznych z Jackówką?

*ELGROS - EMBRUK (2)  - HIT!!!
Embruk pokazał już , że nie jest chłopcem do bicia i wie , że tego meczu przegrać nie może bo za chwilę nawet podium może uciec zbyt daleko. Elgros już się pocieszył fotelem lidera, a że gra nierówno stawiam na małą niespodziankę i zwycięstwo młodego, walecznego Embruku.

* WOJCZA - JACKÓWKA (1)
Licze na bardzo fajne spotkanie, bo obie ekipy jak chcą to potrafią stworzyć ciekawe widowisko. Więcej z gry ma Wojcza i to właśnie ich upatruję w roli faworyta w tym spotkaniu. Bartek Kulewicz sam tego meczu na pewno nie wygra, ale jak będzie miał wsparcie kolegów,  to właśnie teraz Jackówka może zrobić małą niespodziankę na koniec I rundy.


* TRANSBLACH - DOMEX (1)
Mimo dużej sympatii jaką czuję do ekipy młodego Domexu raczej nie daję im szans w meczu z Transblachem. Każda strata punktów przez podopiecznych Gaika może być bardzo bolesna, ale w tym spotkaniu im to chyba nie grozi.
 

 

 
 
 
Designed by: witollds