Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi VII kolejki spotkań /09.12.2011/ -

* ELEKTRICAL - GOL/PROINSTAL (1)
W tym meczu wszystko jest możliwe. Spotkanie dwóch ekip o zbliżonych możliwościach i umiejętnościach. Elektrical w poprzedniej kolejce zagrał znakomite spotkanie z Wojczą, ale także i Gol pograł dobrze ze Starostwem. Ciekawa para i ... chyba jednak Elektrical

* DOMEX - EMBRUK (X)
Domex - sprawca dużej niespodzianki w poprzedniej kolejce spotyka się teraz z Embrukiem. Wg mnie nie stoi na straconej pozycji, ale musi być konsekwentny w swych poczynaniach - zresztą podobnie jak w meczu z Emiterem. Embruk musi to spotkanie wygrać, żeby nie stracić kontaktu z Transblachem, ale jak to w sporcie - wszystko jest możliwe. Ja typuję remis.

*
SŁOPNICE - WOJCZA (2)
Dobra pierwsza połowa Słopniczan w spotkaniu z Transblachem to oznaka sporych możliwości tego zespołu, ale to raczej Wojcza zejdzie z parkietu bardziej zadowolona. Mocny wyrównany skład i wielka chęć wtargnięcia na podium, to chyba wystarczająca motywacja ekipy J. Wojtasa. Zapowiada się ciekawie.

* TRZCIANA - EMITER (2)
Emiter tak trochę w kratkę w tym sezonie. Po słabym więc wystepie przeciwko Domexowi pewnie teraz spokojnie wygra z Trzcianą. Ale czy to będzie lekki spacerek po 3 pkt? No , tego nie byłbym już taki pewien bowiem Trzciana zagrała rewelacyjne 10 minut z Jackówką i może być groźna dla każdego. Ja jednak stawiam na 3 pkt bardziej doświadczonych podopiecznych J. Biedy.

* JACKÓWKA - TRANSBLACH (1)
Pisząc, że jest to Hit Kolejki nie odkryję Ameryki, a więc krótko. Faworyt jeden - Transblach. Ale czym byłaby nasza Liga gdyby Transblach i Embruk wszystko wygrywały. Motywacji Jackówce na pewno nie zabraknie, a że w ostatnich latach raczej schodzili z tych spotkań ze zwieszonymi głowami to tym razem będzie inaczej. Transblach - ekipa o najbardziej wyrównanym składzie to na pewno faworyt całej Ligi, ale co roku tak się o nich mówi, a już kilka lat minęło od ich ostatniego triumfu. Teraz są chyba najmocniejsi, ale niech będą emocje. Stawiam na niespodziankę i wygraną Jackówki.

*
FUTSAL TEAM - STAROSTWO(2)
Po ostatniej wysokiej porażce FT jeszcze pewnie nie doszedł do siebie, a tu na ich drodze staje Starostwo. Stawiam na zwycięstwo Starostwa, choć na pewno nie w takich rozmiarach jak uczynił to Embruk.
 

 

 
 
 
Designed by: witollds