Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI  ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16

 Zapowiedzi 8 kolejki spotkań /13.01.2012/

* EMBRUK - JACKÓWKA - wynik z I rundy (2:2)
Remis byłby na pewno sukcesem Jackówki, bowiem Embruk po średnim początku później prezentował się coraz lepiej i jest na pewno jednym z kandydatów do podium. Jackówka w kilku meczach zagrała naprawdę dobrze i pewnie będziemy świadkami ciekawego rewanżu.

*EMITER - TRANSBLACH (3:8)
Juz pisałem o tym iż każda najmniejsza strata punktów przez Transblach może być niesamowicie kosztowna, a walka o Mistrza w tej lidze zapowiada się ekscytująco i będzie pewnie trwała do ostatniej kolejki. Emiter bardziej poniżej tego czego się spodziewałem, ale może w tym meczu wykrzesze więcej sił. (Największe zmiany transferowe właśnie w tej ekipie)

* DOMEX - ELGROS (0:4)
W pierwszej rundzie było to naprawdę świetne spotkanie i oby rewanż był podobnym widowiskiem. Więcej z gry zapewne będzie miał Elgros, ale Domex potrafi świetnie kontrować, a o tym gracze Elgrosu na pewno zapomnieć nie mogą. Stawiam na zwycięstwo lidera. Remis w tym spotkaniu byłby dużą niespodzianką.


* WOJCZA - BANK SPÓŁDZIELCZY (6:1)
Młoda Wojcza nie chce być gorsza od "starej" i jest na dobrej drodze do osiągnięcia naprawdę świetnego wyniku na koniec sezonu. Mecz z Bankiem trzeba panowie bezwzględnie wygrać, bowiem przed wami naprawdę trudniejsze mecze. A Bank - jak to Bank. Jak będą mieli dzień to i Wojcza może mieć problem. Jak będzie - zobaczymy!
 

 

 
 
 
Designed by: witollds