Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi VIII kolejki spotkań /09.12.2011/ -

* GOL/PROINSTAL - DOMEX (X)
Mecz dwóch drużyn o podobnych możliwościach i być może okaże się , że jedna akcja zdecyduje o końcowym sukcesie którejś z nich. Obie drużyny znają się jak "łyse konie" bowiem sporo razem trenują. W związku z tym stawiam na remis, bo to chyba najbardziej możliwy wynik w tym spotkaniu.

* EMBRUK - SŁOPNICE (X)
Po ostatnim, raczej bezbarwnym pojedynku w wykonaniu Embruku przychodzi czas na spotkanie ze Słopnicami. Jeśli Słopnice zagrają tak  jak w ubiegłych latach z drużynami z czołówki, to możemy być świadkami naprawdę dobrego pojedynku. Stawiam na remis, bo trzeba trochę podnieść ciśnienie tego spotkania. Jeśli Embruk nie zagra w optymalnym składzie to naprawdę może być różnie.

* WOJCZA - TRZCIANA (1)

Innego wyniku, jak zdecydowane zwycięstwo Wojczy nie przewiduję. W takich spotkaniach ekipie Wojtasa i Czamary punktów tracić nie wolno. Byłoby fajnie, gdyby Trzciana bardziej zmobilizowana przystąpiła do tego spotkania -  będziemy wtedy świadkami ciekawego meczu.

* FUTSAL TEAM - ELEKTRICAL (2)
Obie ekipy zaliczyły udane występy w ostatniej kolejce i oby tak było też w tym spotkaniu. Nie będę odkrywczy jeśli powiem, że faworytem jest Elektrical i stawiam na ich pewne 3 pkt., bo czas wreszcie zwyciężyć. Któż na początku Ligi przypuszczał, że po siedmiu kolejkach team Darka Mrożka będzie bez zwycięstwa. Dla tej drużyny zbawieniem będą na pewno rewanże , bo jest szansa sporo odrobić. FT zapewne znów zostawi sporo potu na parkiecie, a jaki będzie ostateczny wynik - przekonamy się już jutro.

* STAROSTWO - TRANSBLACH (2)
Gracze J. Gaika nie pozostawią złudzeń - zapowiadam wysokie zwycięstwo Transblachu. Po wyśmienitym pojedynku z Jackówką kolejnym zespołem pokonanym przez Transblach będzie bardzo dobrze grające w tym sezonie Starostwo. Pewnie większość chciałaby, żebym się mylił, ale raczej tym razem tak nie będzie.

*
EMITER - JACKÓWKA (1)
Ciężki ten grudniowy czas  dla Jackówki. Tydzień temu Transblach (trzeba o tym spotkaniu szybko zapomnieć panowie), teraz wracający do formy Emiter, a później Wojcza i Embruk. Czy te kilka dni wystarczyły na wyleczenie ran okaże się jutro, a że łatwo nie będzie to każdy chyba wie. Emiter czując, że jeszcze nie wszystko stracone będzie walczył o każdy metr parkietu. Liczę na niesamowite widowisko trzymające w napięciu do ostatnich sekund. Stawiam na lepsze zgranie i dlatego typuję minimalne zwycięstwo podopiecznych Jacka Biedy.

 

 
 
 
Designed by: witollds