Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI  ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16

 Zapowiedzi 9 kolejki spotkań /27.01.2012/

* TRANSBLACH - WOJCZA - TYP X
Oj mocno rozpoczynamy tą 9 juz kolejkę MHLF. Mecz o wielkim znaczeniu dla jednych i drugich. A jak stawka jest wysoka to i o  remis najłatwiej. Jeśli wygra Transblach pozbawi praktycznie szans na wyższe niż 3 miejsce Wojczan na koniec sezonu. Jesli wygra Wojcza znów sie zrobi ciekawie, a najbardziej z tego wyniku ucieszyłby się Elgros. Obstawiam remis ale z małym plusikiem na Transblach.

*ELGROS - EMITER - TYP 1
Elgros spotyka się z ostatnią druzyną w tabeli i jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Inny wynik niz zwycięstwo lidera byłby supersensacją i radością dla kolejnych po Elgrosie w tabeli. Myślę jednak, że tak się nie stanie i Elgros zainkasuje spokojnie kolejne 3 pkt.

* EMBRUK - DOMEX - TYP 1
Embruk wygrywając może ponownie powrócić na podium, a jeżeli myśli o medalach na koniec to ten mecz musi wygrać. Na pewno jest faworytem, ale Domex pokazał w kilku spotkaniach , że potrafi być trudnym orzechem do zgryzienia. Jak będzie - zobaczymy!


* JACKÓWKA - BANK SPÓŁDZIELCZY - TYP 2
Szanse jednych i drugich na podium w tym sezonie są już minimalne, dlatego zapewne będzie to mecz walki od pierwszej do ostatniej minuty. Ja stawiam na bardziej zespołowo grających Bankowców. Ich zwycięstwo ucieszyłoby bardzo kibiców tej sympatycznej drużyny.
 

 

 
 
 
Designed by: witollds