Patronat medialny

Patronat medialny


ZAPOWIEDZI   SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

 Zapowiedzi IX kolejki spotkań /23.12.2011/ -

* SŁOPNICE - GOL/PROINSTAL (X)
W ostatniej kolejce obie drużyny pokazały się z dobrej strony, a Słopniczanie mogli być sprawcą dużej niespodzianki pokonując Embruk. Zabrakło jednak trochę szczęścia i koncentracji w ostatnich minutach spotkania. Gol nareszcie zaczyna wygrywać i spotkanie może być dla oglądających naprawdę interesujące. Najbardziej możliwym wydaje mi się remis, choć obie drużyny z takiego wyniku pewnie nie byłyby zadowolone.

* JACKÓWKA - WOJCZA (X) <HIT>
Bardzo, bardzo ważny mecz dla obu zespołów. Jeśli chcą nawiązać walkę z Embrukiem i Transblachem nie mogą tego meczu przegrać - oczywiście chodzi mi tutaj o te obie drużyny. Strata jakiegokolwiek punktu może być brzemienna w skutkach w ogólnym rozrachunku na koniec sezonu. Mąka czy Kaleta? Przekonamy się już w piątek.

* DOMEX - FUTSAL TEAM (1)

Bardzo licze na to, że FT dłużej będzie stawiał opór Domexowi i będziemy świadkami dobrego spotkania. Pokazali oni już , że potrafią pierwsi strzelać bramki, ale czy waleczności , a przede wszystkim sił nie zabraknie? Przekonamy się o tym w piątek. Domex jest na pewno faworytem tego spotkania i jeśli chce powalczyć o miejsce w górnej połówce tabeli to takie spotkania musi wygrywać obowiązkowo i tak też chyba się stanie.

* ELEKTRICAL - STAROSTWO (1)
Elektryczni nareszcie wygrali i kontynuacja tej passy byłaby dla nich wskazana. Ale czy Starostwo, które miesza w czołówce im na to pozwoli. Team Pięty tanio skóry nie sprzeda, a że ma o co walczyć to zapowiada się nam kolejne ciekawe widowisko. Ja jednak stawiam na Elektrical, który jako czwarta ekipa poprzedniego sezonu nie powinna przesiadywać już dłużej w dole tabeli.

* TRZCIANA - EMBRUK (2)
Kolejny spacerek dla Embruku? Nie wiadomo, bo Trzciana chwilami gra naprawdę ciekawie. Potrzebna jest tej drużynie większa wiara w swoje mozliwości, bo czasami sprawiają gracze Trzciany wrażenie jakby punkty zostawili już w szatni. Embruk nie po to wygrał już siedem razy z rzędu, żeby teraz tracić punkty i raczej tak się właśnie nie stanie. Stawiam na pewną wygraną podopiecznych Matrasa..

*
TRANSBLACH - EMITER (X)  <HIT>
I znów na koniec kolejki mamy w nagrodę dla wytrwałych ciekawą parę. Spotykają się druzyny, które mają sobie coś do udowodnienia. To przecież m.in. porażka z Emiterem zdecydowała w ub. sezonie o tym, że Transblach musiał marzenia o mistrzostwie odłożyć na obecny sezon. Tym razem jednak takiego rozstrzygnięcia gracze Transblachu i chyba większość kibiców nie bierze pod uwagę. Ale Emiter lubi grać z silnymi ekipami i gdy mobilizacja będzie maksymalna może chociaż punkcik zdobędą, bo raczej na zwycięstwo nie mają co liczyć. Stawiam remis, bo wreszcie coś się musi zaciąć w tej maszynce do wygrywania.
_______________________________________
Mały komentarz.
Wiem, że na hali walczymy, spieramy się i czasami powiemy ostre słowa. Ale musimy pamiętać, że jest to tylko zabawa. Fajny sposób na spędzenie wolnego czasu i zapewnienie tym wielu kibicom choć odrobiny atrakcji. I dlatego w tym miejscu chciałem podziękować drużynom : Gol/Proinstal, Trzciana i Embruk za pozytywne rozpatrzenie prośby drużyny Słopnic o przełożenie kolejności rozgrywania spotkań. Właśnie o to w tym chodzi. Dziękuję jeszcze raz panowie i do zobaczenia w piątek na kolejnym maratonie.

 

 
 
 
Designed by: witollds